25.8 C
Скопје
13:47 - 25 мај, 2024

Ознака : присутните

СветСцена

Вниманието на присутните беше вперено само во неа: Џорџина блескаше на еден од најважните настани на Роналдо (ФОТО)

Еспресо
Наградата „Globe Soccer Awards“ , за најдобар фудбалер на годината, отиде во рацете на Кристијано Роналдо, по 6-ти пат во неговата кариера. Сепак, најголемо внимание...
ЛајфстајлСцена

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Igor
Многу познати личности се собраа на еден од најголемите тениски турнири – Вимблдон во Лондон. Во публиката најголемо внимание предизвика Дејвид Бекам кој дојде заедно...
ЛајфстајлСцена

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Igor
Цеца и Анастасија Ражнатовиќ беа вистински домаќинки! Целиот крем од естрадата и јавната сцена на Србија дојде ја го збогати роденденот на Анастасија Ражнатовиќ. Бајковитата...
Сцена

Меланија без грешка! Прекрасниот фустан и широката насмевка ги воодушевија присутните! (ФОТО)

Igor
Првата дама на Америка овој пат во малку полежерно издание… Иако секогаш елегантна од глава до пети, во скапоцени материјали и дизајни со потпис, Првата...