Tag : посебна

Лајфстајл Сцена

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Igor
Многу познати личности се собраа на еден од најголемите тениски турнири – Вимблдон во Лондон. Во публиката најголемо внимание предизвика Дејвид Бекам кој дојде заедно...
Сцена

Стајлинг кој има посебна причина: Еве зошто Кејт Мидлтон ја облекува принцезата Шарлот во исти фустанчиња (ФОТО)

Igor
Британската принцеза Шарлот пред неколку дена наполни четири години, а по тој повод гордата мајка Кејт Мидлтон објави нови фотографии од својата миленичка. Фотографиите се...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian