10.8 C
Скопје
06:01 - 23 мај, 2024

Ознака : украде

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кетрин Зита Џонс ги украде сите погледи на црвениот тепих (ФОТО)

Еспресо
На овогодишното доделување на Screen Actors Guild Awards се прошета и одлично облечената славна убавица. Додека одделни славни дами како Лаура Дерн, Рене Зелвегер и...
Сцена

Се појави во овој мантил и го УКРАДЕ целото внимание! (ФОТО)

Igor
Сопругата на Џорџ Клуни доминира кога станува збор за деловниот стил. Амал Клуни (41) одржа предавање на Универзитетот во Колумбија, а нејзиното елегантно издание е...
ЛајфстајлСцена

Помалата сестра на Кејт Мос во ПРОЅИРЕН ФУСТАН го украде целото внимание! (ФОТО)

Igor
Лоти Мос, манекенката и помала сестра на Кејт Мос, за појавувањето на лондонската Недела на модата избра драматичен фустан за кој уште долго ќе се...
ЛајфстајлСцена

ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Igor
Многу познати личности се собраа на еден од најголемите тениски турнири – Вимблдон во Лондон. Во публиката најголемо внимание предизвика Дејвид Бекам кој дојде заедно...