ГО УКРАДЕ ЦЕЛОТО ВНИМАНИЕ НА ПРИСУТНИТЕ: Дејвид Бекам во друштво на ОВАА ПОСЕБНА ДАМА ја изненади јавноста (ФОТО)

Многу познати личности се собраа на еден од најголемите тениски турнири – Вимблдон во Лондон.

Во публиката најголемо внимание предизвика Дејвид Бекам кој дојде заедно со својата мајка, но и актерката Мејси Вилијамс со дечкото Рубен Шелби.

Сепак големо внимание предизвика и сестрата на Кејт Мидлтон, Пипа Мидлтон која не ја тргна насмевката од своето лице.

Слични објави

Зошто не ги покрила со косата? Розга настапуваше со фластери на ушите! (ФОТО)

Еспресо

Научниците предупредуваат: Половина од песочните плажи во светот може да исчезнат до 2100 година

Еспресо

Гораст и Жаре вртеа плескавици, а Бубо Каров ни објасни како да се заштитиме од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Северина објави ново видео: Погледнете што ја трогна пејачката! (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 6 август 2019, вторник

Igor

Познатата старлета СКРОЗ гола се бори против коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

5 × два =

Слични објави

Чупавци какви се уште не сте пробале: Со овој додаток се уште поубави! (РЕЦЕПТ)

Igor

Меки и сочни: Тулумби без пржење, туку во рерна

Igor

Хороскоп за 31 октомври 2019 – Овните ги очекуваат убави вести во љубовта, Стрелците со проблеми на работа

Igor

ПОИНАКУ ГО ГЛЕДААТ СВЕТОТ: Овие хороскопски знаци имаат најсилно шесто сетило

Igor

Пенелопе Круз блескаше покрај Бандерас на премиерата на филмот „Pain and Glory” во Лондон (ФОТО)

Igor

Ноќна мора на секој татко: Алек Болдвин не е воодушевен од тангата на ќерка му (ФОТО)

Igor