4.8 C
Скопје
22:38 - 18 април, 2024

Ознака : изненади

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) ТАМАРА НА ЧАСОВИ ПО ТАНЦ: Инструкторката ѝ е многу строга, но пејачката се труди!

М.Р.
Нашата позната пејачка Тамара Тодевска пее магично, но за комплетен сценски настап потребни се и други вештини. Танцот е една од нив, но како танцува...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Еминем ги изненади фановите со нова музика

Еспресо
Раперот Еминем повторно ги изненади своите фанови со објавувањето на новi материјали. Oвој пат тој им претстави 16 нови песни од албумот „Music to Get...
СветСлајдерСцена

ВИДЕО: Како Џенифер Лопез ја изненади својата мајка за 75-от роденден

Еспресо
Џенифер Лопез (51) на социјалните мрежи сподели видео на кое е прикажан дел од семејниот собир со кој таа и вереникот Алекс Родригез ја изненадија...
СветСлајдерСцена

ФОТО: Најпознатата домаќинка Марта Стјуарт (79) покажа како изгледа – Нејзината фотографија воодушеви многумина!

Еспресо
Професионалната домаќинка изгледа го знае рецептот за добриот изглед…Таа е божица меѓу домаќинките и во својата бранша е неприкосновена веќе четири децении. Иако има 79...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Карди Би ги изненади фановите: Да, ова е мојата природна коса (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Пејачката Карди Би е позната по разните перики кои ги носи во јавноста, додека природната коса ја покажува само во исклучителни ситуации. Но раперката сега...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Ти имаш 46 години?“ – Кејт Бекинсејл со фотка во бикини ги изненади сите! (ФОТО)

Еспресо
Фановите се воодушевија од изгледот на 46-годишната Кејт Бекинсејл во костим за капење. Прекрасната британска актерка на Инстаграм објави фотографија на која позира во дводелен...
Секојдневие

Вака се носи леопард принтот: Кејт Мидлтон изненади со модниот избор! (ФОТО)

Еспресо
Во последно време воодушевува со модните комбинации… Скандалот кој го направија Меган и Хари од Британија овој пат го засени прекрасниот стил на Кејт Мидлтон....
ЛајфстајлСцена

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor
Во текот на посетата на Јапонија принцот Хари меѓу останатото се дружеше и со група ученици. Додека позираа за заедничка фотографија, една девојка му дофрли...
ЛајфстајлСцена

Еве како The Rock ја изненади својата најстара обожавателка (ВИДЕО)

Igor
Бидејќи актерот Двејн Џонсон е познат по својата добродушност и симпатичност, неговите фанови не се изненадија премногу кога на социјалните мрежи се појави оваа снимка...
ЛајфстајлСцена

Славниот пар разменуваше бизарни бакнежи, веднаш се јави Џастин Бибер: „Чудни сте“ (ВИДЕО)

Igor
Пејачката Камила Кабело и пејачот Шон Мендес покажаа како се бакнуваат, а тоа го изведоа на прилично бизарен начин, лижејќи го лицето еден на друг...