3.8 C
Скопје
04:12 - 21 април, 2024

Ознака : неговата

Секојдневие

ФОТО: Го отворил писмото на синчето наменето за Дедо Мраз, па се расплакал кога ја прочитал неговата желба

Еспресо
Еден татко се расплакал кога го прочитал писмото на својот син упатено до Дедо Мраз… Таткото кој работи како доставувач на пакети за американската пошта...
Секојдневие

Доктор за пример: Им става инекции на децата, а тие од неговата ординација излегувaат со насмевка (ВИДЕО)

Еспресо
Овој доктор има совршен трик како на своите најмлади пациенти да им даде инекција без солзи… Повеќето деца имаат страв од одењето на доктор, но...
Секојдневие

Новинар стана хит поради неговата реакција кога виде дека кон него доаѓа стадо бизони (ВИДЕО)

Еспресо
Новинар на телевизија во Монтана стана хит на Твитер поради реакцијата кога виде дека кон него доаѓа стадо на бизони. Дион Брокстон од филијалата на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Ми јадеше од рацете…“ Непријатни детали од врската на Вуди Ален и посвоената ќерка на неговата поранешна љубов

Еспресо
Холивудскиот режисер и актер Вуди Ален (84) проговори за контроверзната љубовна врска со посвоената ќерка на својата поранешна љубов, Сун Ји Превин (49) во новите...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо
Пејачот со видео од својата кујна ги воодушеви фановите, но испрати и многу важна порака… Уште еден пејач кој апелира сите да не излегуваат од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Пирс Броснан заблеска во елегантно одело, а неговата необична брада веднаш „им падна во очи“ на сите (ФОТО)

Еспресо
Што велите за имиџот на поранешниот Џејмс Бонд? Славниот актер Пирс Броснан (66) блеска и во седмата деценија од животот. Поранешниот Џејмс Бонд се појави...
Uncategorized

Британскиот принц ме присили на секс кога имав 17 години, неговата пот течеше по мене! (ВИДЕО)

Слободен печат
На Би-би-си синоќа беше прикажано интервјуто со Вирџинија Робертс, жената која тврди дека била присилена да има сексуален однос со принцот Ендру во времето кога...
ЛајфстајлСцена

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor
Познатиот пејач Арон Картер е хоспитализиран од непознати причини, а по тој повод се огласи неговата мајка Џејн. Имено, таа на Инстаграм профилот објави фотографија...
ЛајфстајлСцена

Ученичка му дофрли на Хари дека е згоден, неговата реакција ги изненади сите (ВИДЕО)

Igor
Во текот на посетата на Јапонија принцот Хари меѓу останатото се дружеше и со група ученици. Додека позираа за заедничка фотографија, една девојка му дофрли...
Uncategorized

И Роналдо го спушташе погледот: Никол и неговата вереница во војна со деколтеата (ФОТО)

Igor
Во Севиља вчера беше доделувањето на MTV европските музички награди, а настапуваа бројни ѕвезди. Воодушеви како и секогаш, поп ѕвездата Дуа Липа (24) која беше...