4.8 C
Скопје
07:03 - 27 февруари, 2024

Ознака : вереница

БалканВи ПрепорачувамеЛокумчеСлајдерСцена

(Фото) Која е Ивана Малиќ, вереницата на Милош Биковиќ: Во професијата и стилот потсетува на Амал Клуни

Еспресо
Веста дека српскиот популарен актер Милош Биковиќ и неговата девојка Ивана Малиќ се вериле, (а парот – веќе е познато, го очекуваат своето прво дете)...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Која е Џојселин Севиџ, eдна од жртвите на Ар Кели која тврди дека е свршена со него: „Мојот однос со Кели е фантастичен, многу сме вљубени!“

Еспресо
Во јуни, сексуалниот предатор Р. Кели (вистинското име му е Роберт Кели) беше осуден на 30 години затвор. Поранешниот ар-ен-би пејач во случајот се соочи...
СветСлајдерСцена

ИСТА Е КАКО МЕЛАНИЈА ТРАМП: Вака изгледа вереницата на најстариот син на Трамп

Еспресо
Најстариот син на Доналд Трамп се вереше со осум години од него постара партнерка која неверојатно наликува на неговата маќеја, Меланија.   View this post...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бен Афлек за Џенифер Лопез рекол дека е „вистинското нешто“ и открил дека се уште е во контакт со поранешната вереница

Еспресо
Афлек и Џеј Ло во врска беа две години… Бен Афлек и Џенифер Лопез ја раскинаа врската во 2004 година, кога ја прекинаа својата две...
Uncategorized

И Роналдо го спушташе погледот: Никол и неговата вереница во војна со деколтеата (ФОТО)

Igor
Во Севиља вчера беше доделувањето на MTV европските музички награди, а настапуваа бројни ѕвезди. Воодушеви како и секогаш, поп ѕвездата Дуа Липа (24) која беше...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor
Двегодишната љубов меѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез во март оваа година беше крунисана со романтична веридба на плажа. Но, некогашниот безбол играч од раните...