Tag : судбина

Лајфстајл Сцена

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Igor
Актерката Џени Ли (37) чие вистинско име е Стефани Садора, некогаш беше успешна актерка во својата индустрија, но сега е бездомничка која живее од милостина...
Лајфстајл Сцена

Тешката судбина на холивудската актерка: Мајка и го убила татко и, до 11 години немала заби, а сега синот го одгледува како ќерка

Igor
Холивудската актерка Шарлиз Терон денес го слави 44 роденден, а нејзиниот живот можеме да кажеме дека не ја мазел воопшто. Шарлиз израснала покрај насилен татко,...
Ви Препорачуваме Лајфстајл

Ја предвидел својата судбина пред 21 година: Еве како Родригез знаел дека Џеј Ло ќе му биде вереница! (ВИДЕО)

Igor
Двегодишната љубов меѓу Џенифер Лопез и Алекс Родригез во март оваа година беше крунисана со романтична веридба на плажа. Но, некогашниот безбол играч од раните...
Лајфстајл Сцена

Неговата СТРАШНА СУДБИНА малкумина ја знаат: КИЈАНУ РИВС ја чува болната сестра, му почина девојката, а сите пари им ги дава на НИВ! (ФОТО)

Igor
Актерот не е човек кој многу зборува, но кога ќе проговори, секој збор му е на место. Во текот на една емисија Кијану Ривс ја...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian