14.8 C
Скопје
07:06 - 26 септември, 2023

Ознака : љубов

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Пеперутки во стомак: Два хороскопски знаци наскоро ги чека љубовна романса

Еспресо
Астролозите именуваа неколку знаци на Зодијакот, кои многу брзо ќе започнат виорна романса. Ќе запознаат прекрасна личност со која ги очекуваат нови емоции, впечатоци, и...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Нож во грб: Два хороскопски знаци наскоро длабоко ќе се разочараат во љубовта

Еспресо
Астролозите именуваа два знаци од Зодијакот, кои во септември можат да дознаат за предавство или неверство од страна на некој многу близок. Секако, не сте...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е новата љубов на Леонардо ди Каприо: Бакнеж кој го заобиколи светот

Еспресо
Името на Виторија Черети можеби не им е познато на повеќето луѓе, но во Италија е добро познато. Убавата моделка беше лансирана на модната сцена...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Нема да се разделат: Три хороскопски знаци во септември ќе ја сретнат вистинската љубов

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во септември можат да запознаат личност со која повеќе нема да сакаат да се разделат. Ѕвездите им ветуваат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Топ три љубовџии на есента: Овие хороскопски знаци ќе ја загубат главата од силни емоции и нови длабоки романси

Еспресо
Астролозите именуваа три хороскопски знаци за кои есента ќе биде во знакот на љубовта. Од нови вљубувања, до расчистување со старите врски и влетување во...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е првата љубов на Дарко Лазиќ: Го оставила зашто не сакала јавен живот

Еспресо
Фолкерот Дарко Лазиќ го кажа судбоносното „да“ на својата избраничка Катарина, со која се забавуваше долго време. Иако многумина мислеа дека Катарина е првата љубов...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Духови од минатото: На два хороскопски знаци ќе им „испливаат“ старите љубови, треба ли да има помирување?

Еспресо
Астролозите наведоа два знака на Зодијакот кој во текот на тековната недела, во периодот од 28 август до 3 септември, ќе се соочат со духовите...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Четири хороскопски знаци ќе се сретнат со својата вистинска љубов во септември

Еспресо
Астролозите велат дека септември ќе биде многу поволен на љубовен план само за четирите знаци од Зодијакот. Ѕвездите ќе им помогнат да си ја најдат...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Три хороскопски знаци ќе бидат опсипани со љубов и можност за флерт

Еспресо
Астролозите именуваат три знаци на Зодијакот кој во текот на викендот – од 25 до 27 август – ќе бидат опсипани со љубов. Осамените ќе...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Викенд љубовџии: Три хороскопски знаци ќе имаат незаборавно романтичен крај на неделата

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци од Зодијакот за кои втората половина од оваа седмица ќе биде во знакот на љубовта и размената на убави чувства. Станува...