13.8 C
Скопје
19:49 - 23 април, 2024

Ознака : борко ристовски

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) „4 ГОДИНИ БРАК КАКО 40“: Нина и Борко Ристовски со емотивни пораки ја прославија годишнината

Еспресо
„Министерот за одбрана“ викендов прослави четири години брак со сопругата Нина. Голманот Борко Ристовски на својот инстаграм – профил често споделува фотографии од семејниот албум...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СУПЕРХЕРОЈСКА ТОРТА ЗА „МИНИСТЕРОТ ЗА ОДБРАНА“: Среќен роденден Борко Ристовски

М.Р.
Голманот на „црвено-црните“ , Борко Ристовски, пред само неколку дена прослави пет годишнина од бракот со сопругата Нина. „Министерот за одбрана“ по повод годишницата со...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БОРКО И НИНА СЛАВАТ 5 ГОДИНИ БРАК: „Министерот за одбрана“ роматичен, а сопругата се пошегува со него

М.Р.
Голманот на „црвено-црните“ вчера прослави пет години брак со сопругата Нина. „Министерот за одбрана“ со романтична објава се огласи на социјалните мрежи споделувајќи фотографии од...
ЛајфстајлСцена

Борко Ристовски покани само двајца на неговиот роденден и напиша многу интересна порака (ФОТО)

Igor
Министерот за одбрана – Борко Ристовски денеска го прослави својот 37 роденден и тоа во кругот на неговото најблиско семејство. Ракометниот голман на својот профил...