10.8 C
Скопје
05:18 - 23 мај, 2024

Ознака : мала забава

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) СУПЕРХЕРОЈСКА ТОРТА ЗА „МИНИСТЕРОТ ЗА ОДБРАНА“: Среќен роденден Борко Ристовски

М.Р.
Голманот на „црвено-црните“ , Борко Ристовски, пред само неколку дена прослави пет годишнина од бракот со сопругата Нина. „Министерот за одбрана“ по повод годишницата со...