Ознака : сообраќајка

Лајфстајл Сцена

НЕМА ДЕЛ ОД ТРИЦЕПСОТ, МЕТАЛНИ ПЛОЧКИ НАМЕСТО КОСКИ: Деа откри детали од закрепнувањето

Igor
Водителката Деа Ѓурѓевиќ стана вистински херој на балканската естрада, по тешката несреќа во која за малку ја изгуби раката. „Ќе ви покажам која сум и...
Лајфстајл Сцена

ПРЕТЧУВСТВУВАЛА НЕСРЕЌА: Загина пред 19 години, а нејзината сестра сега открива морничави детали

Igor
Ена Беговиќ важеше за една од најубавите и најталентирани актерки на бившите ју-простори, која за жал, прерано го заврши својот живот во сообраќајна несреќа. Нејзе...
Лајфстајл Сцена

УЖАСНА СМРТ НА ПОЗНАТАТА ЈУТЈУБЕРКА: Загинала на електричен тротинет

Igor
Британската јутјуб-ѕвезда Емили Хартриџ загинала откако ја удрил камион додека возела електричен тротинет, а со тоа е доведена во прашање безбедноста на овие тротинети како...
Лајфстајл Сцена

НЕ МУ ДОАЃА ПАМЕТ: Дарко Лазиќ се враќа на старите навики

Igor
По тешката сообраќајна несреќа од која едвај извлече жива глава, Дарко Лазиќ вети дека веќе нема да пие, но не си достоја на зборот. Пред...
Лајфстајл Сцена

Дарко Лазиќ повторно на мака: Не ги слуша лекарите, па трпи големи болки

Igor
Пејачот Дарко Лазиќ со месеци закрепнува од тешката сообраќајна несреќа што се случи минатата година во октомври. Лекарите се бореа за неговиот живот, едвај го...