14.8 C
Скопје
11:01 - 28 февруари, 2024

Ознака : тори спелинг

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Нова драма кај ѕвездата на „Beverly Hills 90210“: Евакуирана откако вооружен сосед држел заложник

Еспресо
Изнајмената куќа на актерката Тори Спелинг (50) била евакуирана откако нејзиниот вооржуен сосед, кој поседувал пушка АР-15 држел заложник. Вознемирената ѕвезда од „Beverly Hills 90210“...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Тори Спелинг излезе од болница во инвалидска количка: Модринки насекаде и неспособност да се движи сама

Еспресо
Тори Спелинг беше пуштена од болница во неделата, откако беше примена минатиот четврток. 50-годишната актерка била отпуштена од итната медицинска помош во Лос Анџелес, но...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тори Спелинг хоспитализирана: „Благодарна сум на моите деца кои остануваат позитивни без разлика што ќе ми се случи“

Еспресо
Глумицата Тори Спелинг моментално е во болница по неоткриена медицинска причина. Ова е четврти ден како е хоспитализирана. За веста самата ги извести своите следбеници...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Тори Спелинг го откри животот во приколка на четири тркала: „Додека се имаме еден со друг“

Еспресо
Глумицата Тори Спелинг неодамна ги наполни порталите и забавните рубрики на весниците поради нејзините финансиски проблеми што очигледно ја принудија да се пресели во приколка...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСцена

Тори Спелинг не е сама: Ова се славни деца на богаташи кои преку ноќ го „изедоа“ богатството

Еспресо
Деновиве се пишува за ѕвездата на Тв серијата од 90-те години „Беверли Хилс“, Тори Спелинг, која беше „уловена“ како со петте деца излегува од мотел....
СветСлајдерСцена

(Фото) Тори Спелинг со петте деца живее во мотел: Драматичен животен пресврт на богаташката

Еспресо
Поранешната ѕвезда на хит серијата „Беверли Хилс 90210“ Тори Спелинг била видена како излегува од мотел во Лос Анџелес, што предизвика гласини за нејзината моментална...
СветСлајдерСцена

(Фото) Хоспитализирана ќерката на Тори Спелинг, ѕвездата на „Беверли Хилс“: „Се случи повторно“

Еспресо
Ѕвездата на ТВ серијата „Беверли Хилс, 90210“ Тори Спелинг на социјалните мрежи проговори за хоспитализацијата на нејзината 14-годишна ќерка Стела. Актерката постираше фотографија од девојчето...
ЛајфстајлСцена

Ѕвездата од „Беверли Хилс“ ги покажа силиконите, но сите се чудат на нивниот изглед (ФОТО)

Igor
Актерката Тори Спелинг (46) моментално ужива на семејниот одмор недалеку од својот дом во Лос Анџелес, а фотографиите кои се појавија низ американските медиуми ги...
ЛајфстајлСцена

Ѕвездата од БЕВЕРЛИ ХИЛС може да заврши во затвор: Еве колку пари должи!

Igor
Националната банка на САД поднесе кривична пријава против Тори Спелинг и нејзиниот сопруг, бидејќи одбиле да платат долг во висина од 205.000 долари. Банката побарала...