3.8 C
Скопје
19:12 - 5 декември, 2023

(Видео) Нова драма кај ѕвездата на „Beverly Hills 90210“: Евакуирана откако вооружен сосед држел заложник

Изнајмената куќа на актерката Тори Спелинг (50) била евакуирана откако нејзиниот вооржуен сосед, кој поседувал пушка АР-15 држел заложник.

Вознемирената ѕвезда од „Beverly Hills 90210“ е видена во Лос Анџелес, среде хаосот што ја снашол, а во кој наводно вооружен маж се забарикадирал во домот.

Иако неговиот идентитет сè уште не е објавен, тој беше виден облечен во бела маица, сини кошаркарски шорцеви и патики, додека го водеа со лисици од страна на припадниците на специјалната полиција.

Тори и другите вознемирени соседи се собрале на улица, а не се знае дали некој од нејзините деца бил со неа.

Инаку, актерката во последните месеци се соочува со брачни, финансиски и здравствени проблеми. Нејзиниот сопруг Дин Мекдермот (56) со кој беше во брак 17 години, објави дека се разделуваат  овој јуни.

Слични објави

И Горан Бреговиќ се прости од Владо Правдиќ: „Тој беше единствениот фин дечко меѓу нас“

Еспресо

Ален Исламовиќ погоден од смртта на Владо Правдиќ: Се прости од колегата

Еспресо

(Фото) Запознајте ја најбогатата Босанка, „тешка“ е 300 милиони евра, роди на 51 година

Еспресо

(Видео) По концертот на Александра Пријовиќ во Загреб сите паѓаа како покосени

Еспресо

Џулија Робертс се огласи за смртта на Метју Пери: Доживеале голема љубов, а еве што кажа за трагедијата

Еспресо

(Видео) Александра Пријовиќ не издржа пред крајот на концертот: Мора ли секоја вечер да плачам?

Еспресо
Се вчитува....