33.8 C
Скопје
19:05 - 22 јули, 2024

Ознака : ‘erka

СветСлајдерСцена

(Фото) Хоспитализирана ќерката на Тори Спелинг, ѕвездата на „Беверли Хилс“: „Се случи повторно“

Еспресо
Ѕвездата на ТВ серијата „Беверли Хилс, 90210“ Тори Спелинг на социјалните мрежи проговори за хоспитализацијата на нејзината 14-годишна ќерка Стела. Актерката постираше фотографија од девојчето...