14.8 C
Скопје
10:26 - 28 февруари, 2024

Ознака : банкрот

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСцена

Тори Спелинг не е сама: Ова се славни деца на богаташи кои преку ноќ го „изедоа“ богатството

Еспресо
Деновиве се пишува за ѕвездата на Тв серијата од 90-те години „Беверли Хилс“, Тори Спелинг, која беше „уловена“ како со петте деца излегува од мотел....
АстроСлајдерХороскоп

Шворц поради фатална грешка: Два хороскопски знаци ризикуваат да банкротираат на почетокот на април

Еспресо
Астролозите наведоа два знака од Зодијакот кои можат да направат фатална грешка и да ги загубат сите пари на почетокот на април. Во врска со...
АстроСлајдерХороскоп

Новата недела ќе ги направи несреќни: Три хороскопски знаци ќе се најдат без пари и без љубов

еспресо
Следната недела, од 27 март до 2 април, ќе им донесе многу проблеми на претставниците на некои хороскопски знаци. Астролозите веруваат дека може да останат...
АстроСлајдерХороскоп

Долгови до грло: Два хороскопски знаци ризикуваат да ги загубат сите пари во април

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе се соочат со финансиски тешкотии во април. Треба да бидат повнимателни со парите, во спротивно ризикуваат да...
СветСлајдерСцена

Амбер Херд ќе прогласи банкрот: Што знаеме за обештетувањето на Џони Деп

Еспресо
Финансиската состојба на Амбер Херд се чини дека воопшто не е добра по изгубениот судски процес против нејзиниот поранешен сопруг Џони Деп. Сега, актерката, наводно,...
БалканСлајдерСцена

Саша Ковачевиќ пред банкрот го затвора својот ресторан: Најмногу мислам на вработените!

Еспресо
Познатиот пејач Саша Ковачевиќ има свој ресторан во Белград, но како и многу угостители за време на пандемијата од коронавирусот, така и познатиот пејач беше...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејти Холмс на работ на банкрот: Ја продаде луксузната вила за да може да застане на нозе!

Еспресо
Поранешната девојка на Џејми Фокс и поранешната сопруга на Том Круз, 41-годишната актерка Кејти Холмс, според пишувањата на магазинот „NW“ западна во тешки финансиски проблеми....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кејти Прајс банкротираше и потполно го уништи својот личен опис! (ФОТО)

Слободен Печат
Британската ријалити ѕведа Кејт Прајс (41) неодамна најави реновирање на својата „одвратна резиденција“, како што самата го нарекува својот семеен дом. Работата започнала, меѓутоа трошоците...
СветСцена

Модното царство на Викторија Бекам пред банкрот! Погледнете колку милиони загубила досега!

Васко Спасоски
Модната дизајнерка и поранешна „спајсица“, Викторија Бекам (45) наводно е во голема финансиска криза. Поранешната британска музичарка наводно морала да го отпушти приватниот возач откако...
ЛајфстајлСцена

Вака изгледа кога СЕВЕРИНА ќе ги здружи силите со својот СВЕКОР (ВИДЕО)

Igor
Регионалните медиуми за познатата пејачка Северина во последните неколку денови пишуваат дека таа наводно поминува низ тежок период, вклучувајќи и потенцијален банкрот, долгови на сите...