18.8 C
Скопје
20:52 - 5 октомври, 2022

Ознака : викторија бекам

Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам е бесна за новите гласини на снаата Никола Пелц: „Не разбирам зошто гради непријателство меѓу нас“

Еспресо
Викторија Бекам е бесна што нејзината снаа Никола Пелц продолжува да предизвикува гласини за нивната расправија, пренесува The Sun. Гласините за расправија меѓу Никола Пелц...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Тензијата меѓу Викторија Бекам и нејзината снаа продолжува: Дизајнерката со еден потег јасно стави до знаење дека Никола Пелц за неа веќе не постои

Еспресо
Во изминатите неколку дена често се пишуваше за тоа дека Никола Пелц и Викторија Бекам се скарани уште од свадбата која се одржа пролетта. Борбата...
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам е „скршена“ поради расправијата со Никола Пелц: Нови детали од конфликтот

Еспресо
Дејли меил повикуваќи се на извор близок до Викторија Бекам пишува за неодамнешните гласини за караницата со нејзината снаа Никола Пелц. Според изворот, ѕвездата е...
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам почна да шие облека за полнички жени, начин да излезе од долговите

Еспресо
Бројни критики пристигнаа на адреса на Викторија Бекам, која за да ја извади фирмата од долгови, се префрли на колекција „плус сајз“ односно на големи...
Свет Слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од интервјуто на Никола Пелц и Бруклин: Снаата сака да привлече внимание!

Еспресо
Според таблоидите, Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од сензационалното интервју што нивниот најстар син Бруклин и неговата сопруга Никола Пелц го дале за магазинот...
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам има долг од над 65 милиони долари; бизнисот со модата не ѝ оди

Еспресо
Брендот за облека на Викторија Бекам има долг од над 65 милиони долари. Ова стана познато од финансиските извештаи на компанијата со кои располага „Мирор“....
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам и Никола Пелц не разговараат: „Актерката е љубоморна на славата на својата свекрва“

Еспресо
Не е баш пријатен воздухот во домот на Бекам, особено помеѓу Викторија и нејзината снаа Никола Пелц, која се омажи за нејзиниот син Бруклин минатиот...
Свет Слајдер Сцена

(Видео) Викторија Бекам опасно се фрли на тренинг пред големиот собир на „Спајсици“; Дејвид Бекам: „Караоке вечер со единствената Пош Спајс“

Еспресо
Пош се врати на своите корени! За време на семејниот одмор, (по Хрватска и Италија) сега во Франција, Викторија Бекам беше снимена како ја изведува...
Свет Сцена

Зошто Викторија Бекам „секогаш е на место“ и на 50 години: Додава колаген во кафето, тренира два пати дневно, јаде идентична храна…

Еспресо
Викторија Бекам ги откри своите тајни за убавина во интервју за Вог Австралија. Својот начин на живот го дефинираше како здрав, тренира два пати на...
Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) Дејвид и Викторија Бекам летуваат во луксузен комплекс во близина на Дубровник

Еспресо
Дизајнерката Викторија Бекам и нејзиниот сопруг фудбалерот Дејвид Бекам пристигнаа на одмор во Хрватска. Како што пишува Дубровнички дневник, познатиот пар во областа Дубровник ја...