28.4 C
Скопје
17:12 - 25 јуни, 2024

Ознака : шок

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ во шок на денешната Утринска: На гостинот му се слошило

еспресо
Водителката Јована Јеремиќ доживеа шок во утринската програма. Атрактивната водителка Јована Јеремиќ во утринската програма на телевизија Пинк ја обработуваше темата за безбедноста на светските...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пике реагира по видео-спотот на Шакира во кој „глумат“ и неговите деца: Во шок е, ќе ја тужи!

Еспресо
Оваа недела Шакира уште еднаш се најде на насловните страници објавувајќи го спотот за песната „Акростико“ во придружба на нејзините деца Милан и Саша. Во...
СветСлајдерСцена

Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од интервјуто на Никола Пелц и Бруклин: Снаата сака да привлече внимание!

Еспресо
Според таблоидите, Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од сензационалното интервју што нивниот најстар син Бруклин и неговата сопруга Никола Пелц го дале за магазинот...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Случај Салман Ружди: Полиција пред домот на уапсениот во Њу Џерси; соседите вознемирени: „Во шок сме!“

Еспресо
Изненадување на соседите за одговорниот за нападот на индискиот писател: „Во шок сме“. 24-годишен жител на Њу Џерси е одговорен за прободувањето на Салман Ружди....
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдер

„Шокови на цените на храната ќе траат до 2024 година, а може и подолго“ – мислење на експерите

Еспресо
Ако тврдите дека сте шокирани од зголемите цени на производите, следува нов шок – и така до 2024 година, сметаат експертите во најновата анализа.  Зголемените...
UncategorizedРетроСлајдер

(ВИДЕО) Eротски филм што ги шокираше Југословенките: Како Швеѓанките ја донесоа сексуалната револуција во Југославија

Еспресо
Август 1969 година, на телевизиските екрани низ Југославија тогаш за првпат се појави гола жена. Првиот филм на шведскиот режисер Арне Матсон кој Југославија го...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќе има ли принова? Хајди Клум ги заинтригира фановите со објавата на Инстаграм

Еспресо
Со последната фотографија на Инстаграм, Хајди Клум успеа да ги заинтригира фановите. Стомакот за кој тврди дека е само резултат на добра вечера, на многумина...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Познатите Хрвати се во шок по земјотресот: Врескав од страв, сè уште се тресам! (ФОТО)

Еспресо
Силен земјотрес ова утро го погоди Загреб. Ги преплаши граѓаните, а меѓу нив и познатите Хрвати. Меѓу првите се јави на социјалните мрежи Ела Дворник....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Еспресо
Разводот на Дејвид Линлеј, грофот од Сноудон, син на принцезата Маргарет од бракот со лордот Сноудон и внук на кралицата Елизабета Втора, од Серена, грофицата...
Секојдневие

ШОК ВО ЕМИСИЈА ВО ЖИВО: Актер со страстен бакнеж изненади новинарка! (ВИДЕО)

Еспресо
Грчкиот актер Павлос Евангелопулос, кој толкувал улоги на некои од најголемите заводници во грчките филмови во текот на осумдесеттите години, бакнал новинарка среде интервју во...