Tag : еден

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Освојуваат со само еден поглед – Ова се најзаводливите хороскопски знаци!

Еспресо
Тие имаат безобразен поглед со кој успеваат да ги освојат сите нивни пленови. Не постојат луѓе што можат да одолеат на нивниот сладок и невин...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

СИТЕ КАКО ЕДЕН: Светските ѕвезди се здружија во екот на пандемијата на коронавирусот и заедно го запеаа хитот на Ленон (ВИДЕО)

Еспресо
Додека целиот свет се бори против коронавирусот, актерката и манекенка Гал Гадот дојде до идеја да направи една креативна работа… Имено, таа се договори со...
Ви Препорачуваме Стил Тренд

Уште еден моден погодок на Џенифер Лопез – Популарниот кариран дезен се носи токму вака! (ФОТО)

Еспресо
Вака изгледа стајлингот кој зрачи со елеганција и гламур… Пепито и карираниот дезен, како и елегантните комбинации се моментално многу актуелни во модниот свет. Дизајнерите...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Цеца без грам шминка на белградскиот аеродром, а поради еден детал ја споредија со Џеј Ло (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Светлана Цеца Ражњатовиќ се врати во Србија по успешниот концерт во германскиот град Есен, а рано утринава слета на блградскиот аеродром. Цеца пристигна...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

По еден месец откриено кое име Енрике и Курникова и го дале на ќеркичката

Еспресо
Поранешната тенисерка и пејачот Енрике пред еден месец го добија своето трето дете… Пејачот Енрике Иглесијас и неговата сопруга Ана Курникова конечно по пет недели...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

НОВ ШОК ЗА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА: Најавен уште еден РАЗВОД во кралското семејство, втор за една недела (ФОТО)

Еспресо
Разводот на Дејвид Линлеј, грофот од Сноудон, син на принцезата Маргарет од бракот со лордот Сноудон и внук на кралицата Елизабета Втора, од Серена, грофицата...
Жена Живот

Со еден потег и ја уништил првата брачна ноќ – „Беше одвратно!“

Еспресо
„Драга Деидре: Мојот сопруг ја расипа нашата прва брачна ноќ нарекувајќи ме со име на друга жена додека водевме љубов“, се пожали една млада жена...
Ви Препорачуваме Дестинации Лајфстајл

Морничава приказна за островот на кој НИКОЈ НЕ СМЕЕ ДА СТАПНЕ! Штом стапнете на него, имате само ЕДЕН ЧАС ЖИВОТ И ТОА ДОКОЛКУ СТЕ СРЕЌНИК! (ВИДЕО)

Еспресо
Островот на змиите не е имагинарна локација од кошмарите или хорор филмовите туку реално место кое луѓето навистина го нарекуваат така иако локално уште е...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Еден месец по породувањето Ен Хатавеј изгледа феноменално – Во вакво провокативно издание досега не сме ја виделе! (ФОТО)

Еспресо
Ен Хатавеј го привлече вниманието со својата појава и изборот на фустан. Тоа што сите го коментираа е нејзината линија која ја довела до совршенство...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

Џеј Ло долго време не прошетала со волку длабоко деколте! Се спушта до папокот, а еден детал ги збуни сите! (ФОТО)

Еспресо
Џенифер Лопез (50) може да облече буквално се што ќе замисли и посака, бидејќи тоа и го дозволува совршено обликуваното тело за кое води сметка...