2.8 C
Скопје
04:06 - 19 април, 2024

Ознака : заедно

СветСлајдерСцена

(Фото) Ванда Нара и Мауро Икарди се повторно заедно: еве ги на Малдиви, повљубени од кога било

Еспресо
Разделбата во септември изгледаше дека е дефинитивна, но денес работите повторно се сменија. Шоу девојката и фудбалерот делуваат посреќни од било кога. Дали (конечно) ќе...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСветСлајдерСцена

(ФОТО) БРЕДЛИ КУПЕР И ЛЕЈДИ ГАГА ПОВТОРНО СЕ ЗАЕДНО: Третманот за подмладување со ботокс бил нејзина иницијатива!

Ј.К.Д
Глумецот Бредли Купер моментно е актуелен во странскиот „жолт печат“ со тоа што претерал со подмадувањето. Дали зад тоа стои нешто сосема друго?   View...
Ви препорачуваме на СПЕспресоЖенски печатСлајдер

(ВИДЕО) ЗВУЧАТ ФЕНОМЕНАЛНО: Теа и Дупер со заедничка песна – „Не ми даваш сон“

Ј.К.Д
Нивната заедничка песна „Не ми даваш сон“ која ја објавија пред само неколу дена, наиде на доста позитивни реакции и коментари од страна на публиката....
СветСлајдерСцена

ФОТО: Сакаат нивната ќеркичка да ги гледа заедно – Ирина и Бредли на чекор до смирување?

Еспресо
Публиката навива овој пар официјално да се смири и да ужива во семејната идила… Љубовниот однос на Ирина Шајк и Бредли Купер интригира веќе неколку...
Секојдневие

Еднојајчени близначки, мажени за еднојајчени близнаци, заедно очекуваат бебиња

Еспресо
Двата брачни пара направиле заедничка свадба и сега живеат заедно во иста куќа… Еднојајчените близначки Британи и Бриана Салиерс (33), кои се омажија за еднојајчените...
Секојдневие

Постојано е во вашите раце, а повалкана е од мобилниот и ВЦ школката заедно

Еспресо
Веќе е докажано дека ВЦ школката не е највалканото место во нашиот дом и дека кујнскиот сунѓер и мобилниот телефон имаат повеќе бактерии, но никој...
Секојдневие

Три бабички не сакаат да бидат сами во изолација – Се собрале заедно и се снабдиле со вино (ВИДЕО)

Еспресо
Три бабички од Англија на возраст од околу 70 години одлучиле самоизолацијата да ја поминат заедно. Дорен Брнс, Ерол Спарк и Доти Робинсон се познаваат...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

СИТЕ КАКО ЕДЕН: Светските ѕвезди се здружија во екот на пандемијата на коронавирусот и заедно го запеаа хитот на Ленон (ВИДЕО)

Еспресо
Додека целиот свет се бори против коронавирусот, актерката и манекенка Гал Гадот дојде до идеја да направи една креативна работа… Имено, таа се договори со...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

„Пријатели” повторно заедно поради снимање на специјал

Еспресо
Актерската постава на светски познатата серија „Пријатели” повторно ќе се обедини за снимање на специјал. „Пријателите” ќе се обединат по 15 години со цел да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Љубовта им цвета: Познати парови кои опстанаа заедно (ФОТО)

Еспресо
Тие се доказ дека и во Холивуд постои љубов.  Поради динамичниот начин на живот, гламур, слава и пари, се верува дека љубовта помеѓу славните личности...