4.8 C
Скопје
22:26 - 18 април, 2024

Ознака : Бредли Купер

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бредли Купер и Џиџи Хадид разменуваат бакнежи во јавност: Не ја кријат нивната љубов

еспресо
Романсата на холивудскиот актер Бредли Купер и топ моделката Џиџи Хадид продолжува брзо да се развива, а парот повеќе не се труди да биде внимателен...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Бредли Купер за партнерка на Оскарите ја одбра мајка си: Елегантна дама, значително пониска од актерот

еспресо
Бредли Купер наместо со партнерка на ноќта на Оскарите се појави во друштво на мајка си. Bradley Cooper brings his mother as his date to...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бредли Купер ја потврди романсата со Џиџи Хадид: На прошетка фатени за рака

Еспресо
Двојката многупати е забележана на средби, но ова е првпат да направат гест за да ја покажат својата врска. Ѕвездите излегоа на прошетка во Лондон....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Нови детали: Бредли Купер купи куќа во близина на Џиџи Хадид

Еспресо
Романсата на парот стана позната во есента 2023 година, кога неколку пати беа забележани на романтични средби. 48-годишниот холивудски актер Бредли Купер купил куќа во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шестгодишната ќерка на Ирина Шајк и Бредли Купер дебитираше на црвениот тепих: Преслатка е, личи на тато!

Еспресо
48-годишниот американски актер и режисер Бредли Купер, кој моментално е зафатен со промоција на неговиот филм „Маестро“, ја донесе својата шестгодишна ќерка од супермоделот Ирина...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Бредли Купер си фати нова супермоделка, а не е Ирина Шајк: Еве со која убавица излегува актерот

Еспресо
28-годишниот американски супермодел Џиџи Хадид и актерот Бредли Купер (48) се уловени заедно во Њујорк. Веста и фотографиите прв ги објави таблоидот Дејли Мејл. Познатите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ирина Шајк и Бредли Купер никогаш посреќни заедно: На одмор со ќерката во Италија

Еспресо
Супермоделот Ирина Шајк и актерот Бредли Купер заминаа на заеднички одмор во Италија за доброто на нивната заедничка ќерка Леа, пренесува People, повикувајќи се на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На Бредли Купер не му се допаѓа новата романса на Ирина Шајк: „Том Брејди може засекогаш да ѝ го украде срцето“

Еспресо
Поранешниот партнер на рускиот супермодел Ирина Шајк, Бредли Купер, се „загрижил“ за новата романса на Ирина со Том Брејди. Покрај тоа, според изворите, актерот е...
СветСлајдерСцена

Веќе не се кријат: Ирина Шајк и Бредли Купер заедно ќе ги слават божиќните празници

Еспресо
Ирина Шајк и Бредли Купер заедно го прославија Денот на благодарноста, а сега прават планови за Божиќ, пренесува Холивуд Лајф. 47-годишниот актер и 36-годишната супермоделка...
СветСлајдерСцена

Ирина Шајк и Бредли Купер планираат уште едно дете: моделката се обидува да забремени

Еспресо
Ирина Шајк и Бредли Купер, кои заедно ја имаат ќерката Леа, планираат второ дете. Ова го пренесува Page Six, повикувајќи се на извор близок на...