9.8 C
Скопје
23:40 - 26 февруари, 2024

Ознака : том брејди

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Брејди и Ирина Шајк завршија со „пријателски односи“: Зошто нивната врска не беше ништо повеќе од тримесечен флерт?

Еспресо
37-годишната манекенка и 46-годишната поранешна ѕвезда на НФЛ завршија со „пријателски“ односи. И Ирина и Брејди остануваат сингл и на пазарот, по разводот на фудбалерот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ирина Шајк и Том Брејди не се веќе заедно: Супермоделката се враќа на бившиот

Еспресо
Кратката романса меѓу Том Брејди и Ирина Шајк, според таблоидот ТМЗ, заврши. Гласините за врската на поранешниот бек и познатата манекенка се проширија летово кога...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ирина Шајк не е единствена во животот на Брејди: „Тој се гледа со различни девојки“

Еспресо
Том Брејди и Ирина Шајк го „урнаа“ интернетот кога се појави веста за нивната „врска“ по разводот на Брејди со супермоделката Жизел Бундхен, но иако...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

На Бредли Купер не му се допаѓа новата романса на Ирина Шајк: „Том Брејди може засекогаш да ѝ го украде срцето“

Еспресо
Поранешниот партнер на рускиот супермодел Ирина Шајк, Бредли Купер, се „загрижил“ за новата романса на Ирина со Том Брејди. Покрај тоа, според изворите, актерот е...
СветСлајдерСцена

(Фото) Нови детали за романсата на Том Брејди и Ирина Шајк: Спортистот ја поканил моделката да долета во Лос Анџелес

Еспресо
Во последниве неколку дена одекна веста за извесна романса меѓу американската спортска ѕвезда Том Брејди и рускиот супермодел Ирина Шајк. Инсајдер за таблоидот „Пејџ сикс“ им...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Том Брејди и Ким Кардашијан во врска? Вистината излезе на виделина

Еспресо
Веќе неколку дена кружат гласини дека легендата на американскиот фудбал Том Брејди е во емотивна врска со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Оваа вест изненади многумина,...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Том Брејди по пензионирањето најавува дека нема да „брка“ девојки: „Ќе се концентрира на своите деца и бизнис“

Еспресо
Пензионирањето на најдобриот играч на американскиот фудбал на сит времиња, Том Брејди предизвика стотици гласини и  шпекулации околу тоа што сега ќе прави победникот на...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е новата девојка на Том Брејди: Веќе му го носи презимето на грбот

Еспресо
Не поминаа ни два месеци од разводот на Том Брејди и Жизел Бундхен, а познатиот спортист веќе го поврзуваат со нова девојка. Станува збор за...
СветСлајдерСцена

Том Брејди ја потврди веста за разводот со бразилската манекенка Жизел Бундешен

Еспресо
Американскиот рагбист Том Брејди на својот инстаграм-профил ја потврди веста за разводот со бразилската манекенка Жизел Бундешен. „Во последните неколку години, јас и мојата сопруга...
СветСлајдерСцена

Жизел Бундхен и Том Брејди пред развод: „Мислам дека веќе нема враќање назад“

еспресо
Изгледа дека бракот на Том Брејди и супермоделот Жизел Бундхен сепак ќе заврши – и двајцата ангажирале адвокати за развод, дознава Page Six. Како што...