15.8 C
Скопје
17:21 - 27 февруари, 2024

(Видео) Том Брејди и Ким Кардашијан во врска? Вистината излезе на виделина

Веќе неколку дена кружат гласини дека легендата на американскиот фудбал Том Брејди е во емотивна врска со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Оваа вест изненади многумина, а странскиот портал „Е њуз“ сега ја откри вистинската вистина зад овие наводи.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)


„Имаат заеднички пријатели и деловни партнери, но не се во врска“, рекол извор близок до споменатиот портал и додал:


– Ким моментално е фокусирана на своите деца, бизнис и правни студии. Таа се подготвува и за серијата American Horror Story, која започнува со снимање следниот месец, заклучува изворот кога е Ким Кардашијан во прашање.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tom Brady (@tombrady)


Што се однесува до Брејди, неименуван извор за магазинот „People“ ги демантираше и гласините дека ријалити ѕвездата и познатиот спортист се во емотивна врска.

Слични објави

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо

(Видео) Згодниот Педро Паскал пијан ја прими наградата САГ: „Правам будала од себе, но ви благодарам многу“

еспресо
Се вчитува....