15.8 C
Скопје
17:28 - 27 февруари, 2024

Ознака : виделина

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Том Брејди и Ким Кардашијан во врска? Вистината излезе на виделина

Еспресо
Веќе неколку дена кружат гласини дека легендата на американскиот фудбал Том Брејди е во емотивна врска со реалити ѕвездата Ким Кардашијан. Оваа вест изненади многумина,...