13.8 C
Скопје
18:03 - 3 март, 2024

Ознака : девојка

СветСлајдерСцена

Моделка на ОнлиФанс тврди дека Канје Вест трагал по сопруга од Австралија: Шокантно како ја запознал Бјанка!

Еспресо
За оние кои не се запознаени со веста, поранешниот сопруг на Ким Кардашијан, Канје Вест неодамна се ожени со модната дизајнерка од Мелбурн, Бјанка Ценсори,...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСветСлајдерСценаЧудесни жени

(Фото) Која беше вистинската девојка од Ипанема? Аструд Жилберто судбински се нашла во љубовната приказна

Еспресо
Вчера беше објавена веста за смртта на Аструд Жилберто, пејачка која ќе остане запаметена по интерпретација на легендарната песна „Девојката од Ипанема“. Жилберто почина на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Младата бремена девојка на Ал Пачино му забранила да се гледа со поранешната: „Има нетрпение меѓу двете жени“

Еспресо
29-годишната бремена (во осми месец) девојка на Ал Пачино, Нур Алфалах му забранила да се гледа со поранешната Лусила Сола иако Лусила во последно време,...
Ви ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Онлифанс моделката Орла Мелиса Слоун уценувала неколку фудбалери на Челзи: Ѝ прети затвор откако признала три дела

Еспресо
Општо познато е дека фудбалерите имаат голема страст за флертување, особено кога станува збор за забава со убавици и моделки.   View this post on...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Роберт де Ниро првпат во јавност со мајката на неговото седмо дете: Вљубен е до уши во махерката за боречки вештини

Еспресо
Холивудскиот актер Роберт де Ниро за прв пат се појави во јавноста со мајката на неговото седмо дете Тифани Чен, пренесува Мирор.   View this...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Синот на Вучиќ „уловен“ со згодна девојка во Амстердам: Љубопитните открија дека станува збор за позната пејачка

Еспресо
Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, како што е познато, има три деца. Данило и Милица ги има од првата сопруга Ксенија, која почина минатиот јануари,...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Приватниот живот на Карлос Алкараз: Која е неговата поубава половина, згодната Марија Гонзалес?

Еспресо
Уште како дете изјавил дека Рафаел Надал е неговиот спортски идол, што го инспирира, но смета дека неговата игра повеќе наликува на онаа на Роџер...
СветСлајдерСцена

(Фото) Која е Еден Полани, новата девојка на Леонардо ди Каприо: „Брат, премлада е за тебе!“

Еспресо
Леонардо ди Каприо беше забележан минатата недела на забава во друштво на млада манекенка. И веднаш се појавија гласините за потенцијална нова афера, сега со...
ЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е новата девојка на Том Брејди: Веќе му го носи презимето на грбот

Еспресо
Не поминаа ни два месеци од разводот на Том Брејди и Жизел Бундхен, а познатиот спортист веќе го поврзуваат со нова девојка. Станува збор за...
СветСлајдерСцена

Ник Картер од „Бекстрит бојс“ обвинет за силување, се огласи жртвата која не е единствена: „Ништо немало поголемо влијание врз мене од она што и го направи Ник“

Еспресо
Ник Картер, член на популарниот бенд „Бекстрит бојс“, е обвинет за силување малолетно девојче во 2001 година, беше соопштено на вчерашната прес-конференција на наводната жртва...