26.8 C
Скопје
18:48 - 15 април, 2024

Ознака : Леонардо Ди Каприо

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зошто Леонардо ди Каприо не беше на 96. Оскари? Актерот разочаран…

еспресо
Леонардо ди Каприо оваа година не беше меѓу номинираните актери за Оксар. Оскарите за 2024 година се одржаа во неделата во Лос Анџелес. На 96-тата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Плејбој-зајачица зборува за Леонардо ди Каприо: „Тој е стар и чуден, со чудни преференци во кревет“

еспресо
Моделот на Плејбој, Хајке Конингс, зборува за средбата со Леонардо ди Каприо во ноќен клуб. Ова го пренесува Дејли меил.   View this post on...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е новата љубов на Леонардо ди Каприо: Бакнеж кој го заобиколи светот

Еспресо
Името на Виторија Черети можеби не им е познато на повеќето луѓе, но во Италија е добро познато. Убавата моделка беше лансирана на модната сцена...
СветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо има нова убавица: Ужива на јахта со Нилам Гил

Еспресо
Леонардо ди Каприо се одмара на брегот на Сардинија, а Нилам Гил е на јахта со него. Според британските таблоиди, Леонардо ди Каприо има нова...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо со нова премлада убавица, а не е Џиџи Хадид: Еве со која манекенка е „уловен“ актерот

Еспресо
Дека младите убавици му се слабост на Леонардо ди Каприо, веќе е повеќе од познато. Постојано ги менува, па тешко може да му се фати...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо ја запозна Џиџи Хадид со родителите: Ќе одат заедно на одмор, откажано е крстарењето со пријателите

Еспресо
Се чини дека работите се вжештуваат меѓу Џиџи Хадид и Леонардо ди Каприо. 28-годишната супермоделка неодамна имаше посебна средба со родителите на Оскаровецот, објави RadarOnline.com....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо Ди Каприо ужива на Ибица со ново девојченце: Моделката има 22 години, омилениот „просек“ на глумецот

Еспресо
Папараците го фотографираа актерот Леонардо ди Каприо со нова девојка на јахта на Ибица. Фотографиите се појавија во британскиот Дејли меил. Leonardo DiCaprio papped by...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо во Кан во стилот на Големиот Гетсби: Изгледот координиран со Мартин Скорсезе за новиот филм

Еспресо
Црвениот тепих во саботата на 20 мај го чекаше, повеќе од кој било друг, него, една од најпознатите ѕвезди во Холивуд. Леонардо ди Каприо на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо и Ирина Шајк „уловени“ заедно: Нов интересен пар на повидок?!

Еспресо
Рускиот супермодел Ирина Шајк беше забележана на забава за време на фестивалот Коачела заедно со актерот Леонардо ди Каприо. Манекенката и холивудската ѕвезда присуствуваа на...
СветСлајдерСцена

(Фото) Нема лек за Леонардо ди Каприо, пак уловен со 21 годишно девојче: Еве која е новата девојка на глумецот

М.П
Забавата со 21-годишната девојка сугерира дека Леонардо Ди Каприо сè уште сака да излегува со помлади жени. Во текот на изминатата деценија, Леонардо ди Каприо...