16.8 C
Скопје
05:47 - 13 јуни, 2024

Ознака : јахта

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Брена позира на луксузна јахта вредна неколку милиони: Им пркоси на годините

еспресо
Лепа Брена на Инстаграм објави фотографии од јахтата што ја купи со сопругот Боба Живојиновиќ. Брена позираше на предниот дел од јахтата, а погледот е...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур ја покажа совршената фигура во бикини: Ужива на јахта во Грција

Еспресо
Поранешната сопруга на Брус Вилис не престанува да ги воодушевува обожавателите со својот изглед. 60-годишната американска актерка Деми Мур ја покажа својата фигура во стилски...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Брена и Боба на јахта од шест милиони евра: Сончање на плажа од илјада евра

Еспресо
Семејството Живојиновиќ традиционално ужива во шармот на Јадранот, а со атмосферата што ја нуди Црна Гора доаѓа и екстремен трошок. Пејачката Лепа Брена и нејзиниот...
СветСлајдерСцена

(Фото) Леонардо ди Каприо има нова убавица: Ужива на јахта со Нилам Гил

Еспресо
Леонардо ди Каприо се одмара на брегот на Сардинија, а Нилам Гил е на јахта со него. Според британските таблоиди, Леонардо ди Каприо има нова...
СветСлајдерСцена

(Фото) Лорен Санчез го покажа Џеф Безос разголен на јахта: Како му стојат гаќичките со принт од палми?

Еспресо
Идната сопруга на американскиот претприемач и милијардер Џеф Безос, 53-годишната новинарка Лорен Санчез објави фотографија од својот сакан на својот Инстаграм профил. На фотографијата, основачот...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во јахтата на Брена од шест милиони: Прослава со стил

Еспресо
Поранешниот тенисер, сопруг на Лепа Брена и истакнат бизнисмен, Слободан Боба Живојиновиќ вчера го прослави својот 60-ти роденден. Познатиот пар цело лето го поминува на...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Џорџина Родригез го извади целиот луксуз на виделина: Јахта, накит, чанти, чевли…за „плакнење очи“

Еспресо
Девојката на Кристијано Роналдо продолжува да споделува фотографии од нивниот долг летен одмор. На нејзиниот Инстаграм профил сега се објавени нови фотографии од манекенката и...
ЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСтилСцена

(Фото) Роналдо и Џорџина разголени на суперлуксузната јахта: Манекенката „пука“ од убавина

Еспресо
Кристијано Роналдо и Џорџина Родригез уживаат во неколкудневен одмор. Фудбалерот и неговата партнерка се упатија кон Сардинија, каде што одмораат со нивните деца. Од фотографиите...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Хрватите се мајтапат на сметка на Лепа Брена: „Купува луксузни чанти, а штеди на паркинг за јахтата“

Еспресо
Фолк ѕвездата Лепа Брена летото го минува најмногу одморајќи се на јадранското крајбрежје. Како што пишуваат хрватските медиуми таа се сонча каде што се бродовите...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ ужива на јахта со мистериозно момче: Постар е и има стомак

Еспресо
Постарата ќерка на Здравко Чолиќ веќе подолго време ја интригира јавноста со секој нејзин потег. На Уна очигледно ѝ е гајле што мислат или што...