18:21 - 20 април, 2024

Ознака : Деми Мур

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур покажа нова фотографија со болниот Брус Вилис

Еспресо
Поранешните сопружници и го честитаа 30-тиот роденден на својата ќерка Талула. Покрај неа, тие подигнаа уште две наследнички. 61-годишната американска актерка и модел Деми Мур...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Деми Мур за здравствената состојба на Брус Вилис: „Тоа што ќе го споделам, го кажувам и на моите деца…“

Еспресо
Мур (61) се појави во емисијата „Добро утро Америка“ во средата, каде откри нови информации за состојбата на поранешниот сопруг, Брус Вилис (68), кој живее...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Брус Вилис во тешка состојба, Деми Мур се сели до него: „Ќе остане со него до крајот“

Еспресо
Деми Мур, не е подготвена да го остави својот поранешен сопруг сам, особено во овој предизвикувачки период од неговиот живот. Здравјето на Брус Вилис сè...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур „млазна авионка“ во костим за капење: Мокра и секси

Еспресо
Глумицата Деми Мур која на 11-ти овој месец, ноември, ќе наполни 61 година, позира под водопад во костим за капење и ја открива неверојатната фигура....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур со нови фотографии во бикини на јахта: „Колку долго лето“

Еспресо
Американската актерка Деми Мур позираше во костим за капење на јахта. Фотографиите таа ги сподели на социјалните мрежи. 60-годишната Деми Мур се сонча во минијатурен...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур покажа неверојатна фигура на јахта во Грција: Кој би ѝ дал 60 години

Еспресо
60-годишната американска актерка Деми Мур ја покажа својата затегната фигура додека уживаше на луксузна јахта во Грција, фотографиите ги сподели Дејли Мејл. Поранешната сопруга на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур ја покажа совршената фигура во бикини: Ужива на јахта во Грција

Еспресо
Поранешната сопруга на Брус Вилис не престанува да ги воодушевува обожавателите со својот изглед. 60-годишната американска актерка Деми Мур ја покажа својата фигура во стилски...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур ја покажа фигурата во минијатурен костим за капење: Згодна и на 60 години

Еспресо
Актерката Деми Мур сподели нови фотографии на кои позира во бикини. Американската актерка Деми Мур ги воодушеви фановите на социјалните мрежи објавувајќи серија фотографии во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Ема Хеминг, сопругата на Брус Вилис: Мала улога во филм ја донесе манекенката од Малта до големиот актер

Еспресо
Веќе неколку месеци, обожавателите на Брус Вилис, холивудската ѕвезда позната по тешките улоги во многу блокбастери и акциони филмови, се загрижени за неговото здравје. Ѕвездата,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур ги сподели првите фотографии со новородената внука: „Ти си магија“

Еспресо
Актерката Деми Мур, која неодамна за прв пат стана баба, ги сподели првите фотографии со новородената внука. Ѕвездата ги објави фотографиите на својот Инстаграм профил....