16.8 C
Скопје
02:33 - 26 мај, 2024

Ознака : филм

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Деми Мур импресионираше во Кан: Заносна фигура во жолт секси фустан

еспресо
За првпат по 27 години, ѕвездата го посети познатиот Кански фестивал во Франција. Таа покажа повеќе стилизирани модни изгледи и го прошета своето сакано кученце....
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

Филмот за Доналд Трамп полн со шокантни сцени претставен во Кан: Шефот на неговата претседателска кампања се заканува со тужба

еспресо
Претставниците на претседателската кампања на Доналд Трамп бурно реагираа против новиот филм „The Apprentice“ кој го прикажува поранешниот американски претседател во негативно светло. Имено, во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Кејт Мидлтон почна да снима филм: Јавноста шокирана од потезите на принцезата

еспресо
Станува збор за краток филм кој ги разгледува предизвиците за менталното здравје со кои се соочуваат британските фармери. Кејт Мидлтон направи пауза од јавните обврски...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Холивуд и трагедијата: Задолжената за оружје на снимањето на филмот „Рѓа“ прогласена за виновна!

еспресо
На филмската работничка задолжена за оружјето за снимањето на филмот „Рѓа“, која го наполнила пиштолот со кој актерот Алек Болдвин уби камерманка е осудена за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Не смее да пие алкохол и други строги ограничувања: Алек Болдвин се изјасни за невин за пукањето во „Раст“

Еспресо
Како последица на фаталното пукање во „Раст“ во 2021 година, Алек Болдвин се наоѓа себеси заплеткан во правна мрежа, живее со строги ограничувања поради потенцијални...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Цеца Ражнатовиќ емотивно на премиерата на „Недела“: „Не плачам, знам дека Џеј е меѓу ангелите“

Еспресо
Вчеравечер во Белград се случуваше премиера на филмот „Недела“ кој е заснован на животот на Џеј Рамадановски. По тој повод во салата на МТС се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Малиот Џеј ја запеа „Недеља“ на премиерата на филмот: Емотивна сцена која ги расплака присутните

Еспресо
Вчеравечер во Белград се одржа премиерата на долгоочекуваниот филм „Недеља“, филм за животот на популарниот пејач Џеј Рамадановски. Покрај бројните претставници на естрадата и јавниот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Откриени детали за биографскиот филм за Мајкл Џексон: Тим од соништата и одличен избор на глувна улога

Еспресо
Долгоочекуваниот биографски филм на Мајкл Џексон во режија на Антоан Фуква насловен „Мајкл“ ќе биде објавен во април 2025 година. Главната улога ја доби Џафар...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Аца Лукас со филмот „Покидан“ направи „лом“ во белградска Арена: Погледнете ја лудата и незаборавна атмосфера

Еспресо
По спектакуларната премиера на филмот „Покидан“ кој воодушеви 20.000 луѓе во белградската арена, Аца Лукас излезе на сцената и уште со првата песна ги допре...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Мег Рајан се враќа на филм: Пластичните операции ја променија слатката глумица, но едвај чекаме да ја видиме пак во комедија!

Еспресо
Мег Рајан глуми и го потпишува сценариото и режијата за филмот „Што се случува подоцна“ (What Happens Later). После 20 години, кралицата на романтичните комедии...