20.8 C
Скопје
16:43 - 28 мај, 2024

Ознака : Сашко Коцев

ЕспресоСлајдер

Десетка- Сашко Коцев слави свадбен јубилеј со Смиљана

Еспресо
Актерот Сашко Коцев на Фејсбук објави дека слават десетгодишнина со неговата сопруга Смиљана Бундовска откако стапиле во брак. Коцев ја запроси Смиљана пред публика во...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Синоќа во спорскиот центар „А1 Арена“ се одржа 23. издание на „Златна Бубамара“ во организација на Ранко Петровиќ и радио „Бубамара“. И ова издание беше...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Во моментов во нашата најголема спортска сала „А1 Арена“ се одржува 23. по ред издание на Златна бубамара на популарноста под слоганот „Нема правда, има...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Сашко Коцев на Бубамара: Како да те Кики моја, како да те Фрики моја… (ФОТО)

Еспресо
Вечерва во Арената А1 се одржува најголемиот музички настан во нашата држава, Златна бубамара на популарноста. Слоганот на 23. по ред манифестација е „Нема правда,...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Страшен за гледање, Сашко Коцев запуштен и ослабен (ФОТО)

Igor
Познатиот актер Сашко Коцев ги изненади своите обожаватели со последната фотографија која тој ја сподели на својот приватен профил на Фејсбук. Неуредна коса, запуштена брада...