23.8 C
Скопје
15:34 - 28 мај, 2024

Ознака : А1 Арена

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Во моментов во нашата најголема спортска сала „А1 Арена“ се одржува 23. по ред издание на Златна бубамара на популарноста под слоганот „Нема правда, има...