Ознака : Златна Бубамара

Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Златна Бубамара 2020, на сцената и пред сцената: Сашко Коцев го „избриша“ подот со РЕКЕТ! (ГАЛЕРИЈА)

Васко Спасоски
Ако некој ги заслужува сите аплаузи, тоа е дефинитивно „Златна Бубамара“, бидејќи е единствената манифестација која веќе 23 години успешно опстојува, без разлика какви политички...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Русковска се изнасмеа на „Златна Бубамара“- На менито на Сашко Коцев и аферата „Рекет“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Синоќа во спорскиот центар „А1 Арена“ се одржа 23. издание на „Златна Бубамара“ во организација на Ранко Петровиќ и радио „Бубамара“. И ова издание беше...
Ви Препорачуваме Наши Фаци Сцена

Ексклузивни фотографии од „Златна бубамара“ – Погледнете како е вечерва во „А1 Арената“ (ФОТО)

Васко Спасоски
Во моментов во нашата најголема спортска сала „А1 Арена“ се одржува 23. по ред издание на Златна бубамара на популарноста под слоганот „Нема правда, има...