18.8 C
Скопје
19:41 - 5 октомври, 2022

Десетка- Сашко Коцев слави свадбен јубилеј со Смиљана

Актерот Сашко Коцев на Фејсбук објави дека слават десетгодишнина со неговата сопруга Смиљана Бундовска откако стапиле во брак.

Коцев ја запроси Смиљана пред публика во Универзална сала за време на манифестацијата „Златна Бубамара“. Тој во стилот на Аладин, тогаш стави турбан и на „волшебно“ килимче клекна на колена, а Каролина Гочева ги изведуваше познатите стихови од анимираниот филм „Аладин“ – „A whole new world“, како и „I will always love you“ на Витни Хјустон, додека публиката нетрпеливо очекуваше Смиљана да го изговори судбоносното „да“.

Слични објави

(ФОТО) Драган Бјелогрлиќ по Скопје го посети и Кавадарци: Присуствуваше на доделувањето на признанието на градоначалникот Митко Јанчев

Еспресо

Почина Лорета Лин: Била ќерка на рудар, се омажила на 15 години и успеала да стане кралица на кантри музиката

еспресо

Неодлучниот Маск конечно пресече: „Ќе го купам Твитер!“

Еспресо

(ВИДЕО) Во знак на солидарност со жените во Иран, шведска пратеничка си ја отсече косата: Додека Иран не се ослободи, нашиот гнев ќе биде поголем од угнетувачите

Еспресо

Која е и што ја прави посебна Бони Габриел, новата Мис на Америка која влезе во историјата?

Еспресо

Откриен мотивот за тепачката на Северина со сестра ѝ? Маријана се налутила за препишан имот

еспресо
Се вчитува....