24.8 C
Скопје
13:51 - 6 јуни, 2023

Десетка- Сашко Коцев слави свадбен јубилеј со Смиљана

Актерот Сашко Коцев на Фејсбук објави дека слават десетгодишнина со неговата сопруга Смиљана Бундовска откако стапиле во брак.

Коцев ја запроси Смиљана пред публика во Универзална сала за време на манифестацијата „Златна Бубамара“. Тој во стилот на Аладин, тогаш стави турбан и на „волшебно“ килимче клекна на колена, а Каролина Гочева ги изведуваше познатите стихови од анимираниот филм „Аладин“ – „A whole new world“, како и „I will always love you“ на Витни Хјустон, додека публиката нетрпеливо очекуваше Смиљана да го изговори судбоносното „да“.

Слични објави

(Видео) Жалосно, Мајкл Џеј Фокс падна на бина, за среќа ударот се ублажи од тросед: Снимка која ќе ве расплаче

Еспресо

(Видео) Тејлор Свифт на концерт голтна бубачка: Видеото собра стотици илјади прегледи

Еспресо

Ќе си ги исполнат соништата: Три хороскопски знаци ги чека вртоглав успех многу наскоро

Еспресо

Датум на магично огледало 6.06: Како да го промените животот за еден ден и да ја испратите желбата до Универзумот

Еспресо

(Видео) Шакира и Хамилтон не се разделуваат, по вечерата „уловени“ на забава во диско: „Маска“ им е друштвото на Нејмар и Мбапе

Еспресо

Дарко Лазиќ се огласи по скандалозното видео: „Знам кој сака да ми ја скине главата, ми се осветуваат!“

Еспресо
Се вчитува....