15.8 C
Скопје
17:52 - 27 февруари, 2024

Ознака : блејк лавли

СветСлајдерСцена

„Беше добро да се скрши мразот“: Блејк Лајвли проговори за еротската сцена со Бен Афлек во „Градот“

еспресо
Актерката Блејк Лајвли во едно интервју ја коментираше една од најпознатите еротски сцени во филмот „Thе town“ со актерот Бен Афлек. „Секс сцената беше навистина...