14.8 C
Скопје
18:12 - 27 февруари, 2024

„Беше добро да се скрши мразот“: Блејк Лајвли проговори за еротската сцена со Бен Афлек во „Градот“

Актерката Блејк Лајвли во едно интервју ја коментираше една од најпознатите еротски сцени во филмот „Thе town“ со актерот Бен Афлек.

„Секс сцената беше навистина непријатна. Тоа беше мојот прв ден, па ви благодарам за тоа. Претпоставувам дека беше добро да се скрши мразот“, истакна таа.

Инаку, во филмот вешта група крадци ограбуваат банка и ја држат во заложништво Клер, помошничката менаџерка. Работите почнуваат да се комплицираат кога еден член од групата ќе се вљуби во Клер.

Во претходно интервју за US Magazine, Бен Афлек го коментираше појавувањето на неговата партнерка во филмот.

Според него, Блејк Лајвли била „многу сталожена и пријатна во врска со тоа – позрела од некои од тимот“, за што Лајвли имаше совршено објаснување.

„Па, јас имам големо семејство и никој никогаш не ме третирал како дете. Секогаш ме третирале како возрасна, како рамноправна. Но, кога станува збор за глумата, мислам дека половина од тоа е само самодоверба. Ние стоиме на овие црвени теписи и позираме во овие фустани, но сите сме самоуверени. Тоа не значи дека мислиме дека изгледаме одлично или нешто друго. Сето тоа е фасада“, рече Лајвли.

 

Слични објави

(Фото) Ова е вилата што Аца Лукас ѝ ја остави на Соња по разводот: Луксузот го одзема здивот

Еспресо

„Јас го добив детето, а тој доби стан“: Неда Украден ја отвори душата и се присети на разводот со поранешниот сопруг

Еспресо

(Видео) Зорица Брунцлик емотивно за зетот: Јас плачев наместо него

Еспресо

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо

„Ме разочара…“: Ќерката на Гоца Тржан за првпат јавно проговори за односот со својот татко

Еспресо

Убави вести: Крајот на зимата ќе им донесе голема среќа на три хороскопски знаци

еспресо
Се вчитува....