14.8 C
Скопје
23:21 - 22 мај, 2024

(Видео) Деми Мур ја покажа завидната фигура: Рамен стомак и минијатурно бикини

Легендарната холивудска актерка Деми Мур (61) продолжува да воодушевува со својот добар изглед, а многумина се убедени дека нашла начин да престане да старее бидејќи не веруваат дека изгледа толку добро на 61 година!

Нејзините снимки од мексиканскиот семеен одмор само направија повеќе љубоморни луѓе, бидејќи 61-годишната ѕвезда уште еднаш воодушеви со затегнатите стомачни мускули и витата линија. Таа среќно трчаше по плажата со ќерките Румер (35), Скаут (32) и Талула (30), како и со семејните пријатели Патрик Хилгарт и Ерик Бутербо.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

Забавното видео кое Деми го објави на Инстаграм заедно со Скаут, Талула и нивните двајца пријатели, ги прикажува нивните заеднички среќни моменти поминати во нивната луксузна вила која излегува на песочна плажа.

Клипот, кој е придружен со „Burning Love“ на Елвис Присли, започна со облечена група луѓе кои изгледаа како да се подготвени за забава. Деми прва јурна кон камерата облечена во бела летна модна комбинација која веќе на песокот беше заменета со минијатурни бикини со леопард дезен.

Кога застана на жешкиот песок, Деми се сврте кон своето семејство и му даде знак на остатокот од тимот да ѝ се придружи.

„Семејна забава на сонце!“ напиша таа со објавата на видеото.

 

Слични објави

Северина на концерт во Црна Гора порачала: Каде и да одам ме сметаат за нивна

Еспресо

Која е снаата на Драгана Мирковиќ? Се обидоа да ја скријат од јавноста, еве со што се занимава

jasmina.kantardzieva

Почина пејачот Тони Монтано

еспресо

Никола Роквиќ стаса до целта, еве што порача: „Подготвен сум да го направам и тој одлучувачки чекор…“

еспресо

Ацо Пејовиќ се опијанил и завршил во туѓа куќа: „Утрото кога се разбудив, жена ме пречека со појадок во кревет“

Еспресо

Се огласи Наташа Беквалац и ја сподели среќата со сите: Секако дека се заљубив

Еспресо
Се вчитува....