12.8 C
Скопје
20:22 - 3 март, 2024

Ознака : шон пен

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Шон Пен предизвика шок со коментар за смртта на Метју Пери: „Не бев многу изненаден“

Еспресо
Трагичната смрт на Метју Пери на 28 октомври го шокираше светот, но, според Шон Пен, тој не бил изненаден поради познатото минато на актерот и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Направи огромна штета на своите органи“: Шон Пен зборува за зависностите на покојниот Метју Пери

Еспресо
63-годишниот актер емотивно проговори за својот покоен 54-годишен колега. Шон Пен изјави дека Метју Пери претрпел непоправлив удар по неговото здравје. Актерот Метју Пери од...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Шон Пен шета нова убавица: Која е Олга која ја „собра“ од Украина додека снимаше документарец

Еспресо
Холивудската ѕведа Шон Пен има нова љубов покрај него. Sean Penn, 62, makes out with new girlfriend Olga Korotyayeva, 43, on Italian vacation https://t.co/hwVXSRR42M pic.twitter.com/VMG3wn1o9i...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Премиерно прикажан документарецот на Шон Пен за Украина: „Без разлика што сте Шон Пен, никој нема да биде одговорен за вашата смрт на бојното поле“

М.П
Претседателот на Украина Володимир Зеленски одвои време да го прими американскиот актер Шон Пен, што може да се види во неговиот филм „Супермоќ“, чија премиера...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Видео) Зеленски доби Оскар од Шон Пен

Еспресо
Актерот, режисер и основач на „Community Organized Relief Effort“ (CORE) Шон Пен го посети Киев по трет пат од почетокот на руската специјална операција во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ШОН ПЕН ОФИЦИЈАЛНО СЕ РАЗВЕДЕ, и не е среќен! „Бев невнимателен тип“

Еспресо
Холивудскиот актер Шон Пен (61) неодамна го финализираше разводот со сопругата Лејла Џорџ (30), но тоа воопшто не го прави среќен. Изгледа дека се уште...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ШОН ПЕН: „Би останал подолго во Украина само со пушка во рака!“

Еспресо
„Размислував да се борам против Русија“: ова се зборовите на Шон Пен, размислувања родени во интервјуто за новиот магазин Hollywood Authentic: „Мојата намера е да...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шон Пен: „Еден милијардер може да стави крај на војната, нека излезе оној кој има пари!“

Еспресо
Еден милијардер би бил доволен да стави крај на оваа војна. Во тоа е убеден Шон Пен. Актерот и активист проговоре за да се слушне...
СветСлајдерСцена

ШОН ПЕН СЕ ВРАТИ ВО ПОЛСКА:„Кога Украинците ќе победат во оваа војна, ќе учествувам на големата забава!“

Еспресо
Шон Пен е познат не само по својот извонреден талент, туку и по неговиот прекрасен карактер и темперамент. Во февруари тој беше во Украина за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Оскар 2022 година, не го видовме Зеленски „во живо“: Дали Шон Пен навистина сега ќе ги запали своите два Оскари?

Еспресо
Освен едноминутното молчење за почит за жртвите во Укрина, страшната ситуација во Украина не ја „поремети“ церемонијата Оксари. Пред се, претседателот Зеленски не се појави...