13.8 C
Скопје
15:53 - 20 февруари, 2024

Ознака : девојка

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џо Манганиело ја заборави Вергара: Новата девојка е 13 години помлада од него, и актерка е

Еспресо
46-годишниот Џо Манганиело е „уловен“ на аеродромот во Лос Анџелес со 33-годишната актерка Кејтлин О’Конор. На почетокот на оваа година, ѕвездата на „Magic Mike“ се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се огласи таткото на девојката која почина на концертот на Тејлор Свифт: „Замина од дома да си го оствари сонот и умре“ 

Еспресо
Таткото на убавата млада девојка е неутешен! Се огласи таткото на Ана Беневидес, која почина минатиот петок во Бразил пред концертот на пејачката Тејлор Свифт....
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСекојдневиеСлајдерСцена

(Фото) Бизнисменот Милош (66) ѝ го подари срцето на 19-годишната Анабел: Со години ја бара вистинската, а таа го освои со едно нешто

Еспресо
Милош Кант (66), контроверзен швајцарски претприемач со чешко потекло, нашол нова љубов во 19-годишната Анабел, пишува порталот „Expres.cz“, а оваа вест предизвика бура на Инстаграм...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Бајага направи драма на јавно место: Фотографиран е со новата девојка, па предизвика хаос

Еспресо
Корисникот на социјалната мрежа Х (Твитер) сподели со своите следбеници дека доживеал непријатност кога Момчило Бајагиќ Бајага влегол во неговиот кадар додека се обидувал да...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е првата љубов на Дарко Лазиќ: Го оставила зашто не сакала јавен живот

Еспресо
Фолкерот Дарко Лазиќ го кажа судбоносното „да“ на својата избраничка Катарина, со која се забавуваше долго време. Иако многумина мислеа дека Катарина е првата љубов...
СветСлајдерСцена

(Фото) Бред Пит и Инес де Рамон веќе не се кријат: Дали се на повидок свадбени ѕвона?

Еспресо
Станаа познати нови детали од врската помеѓу Бред Пит и Инес де Рамон, пишува ЕТ онлајн. Како се развива романсата на 59-годишниот холивудски актер и...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Хари Стајлс има нова убавица, овојпат актерка: Бакнежи зад театарот

Еспресо
29-годишниот британски пејач Хари Стајлс бил забележан на состанок со нова девојка, пишува Дејли Мејл. Музичарот ги подгреа гласините за нова романса со канадската актерка...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Партнерката на Роберт де Ниро искрено за вљубувањето: Еден филм ѝ го сменил животот

Еспресо
Девојката на американскиот актер Роберт де Ниро раскажа како се заљубиле. Тифани Чен (45) искрено зборуваше во ексклузивното интервју за CBS Mornings. Свршеницата на ѕвездата...
БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Анамарија Голтес, словенечката манекенка со која штотуку се вери Лука Дончиќ?

Еспресо
Ѕвездата на Далас Маверикс, словенечката кошаркарска НБА ѕвезда, Лука Дончиќ се вери со убавата партнерка Анамарија Голтес.   View this post on Instagram   A...
Uncategorized

И најмалиот син на Лепа Брена си фати девојка: Згодна русокоса му го сврти паметот на Виктор (ФОТО)

Слободен печат
Најмалиот син на Лепа Брена (59), Виктор ја покажа новата девојка на јавност. Парот присуствуваше на премиера на една претстава, па папараците веднаш си ја...