2.8 C
Скопје
05:00 - 19 април, 2024

Ознака : близнаци

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Голем годишен хороскоп за Близнаци, 2024: Година на основање семејство и деца, но и на финансиски раст

Еспресо
Во 2024 година доаѓа времето на владеењето на Дрвениот змеј. Покровителот на годината им ветува на Близнаците поволен тек на нивниот живот. Работите ќе бидат...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Кои се најемпатичните знаци во Зодијакот?

Еспресо
Што е емпатија? Тоа е нешто за кое ретко се дискутира кога е во прашање астрологијата и хороскопските знаци. Емпатијата е способност да се прими...
СветСлајдерСцена

(Фото) Хилари Свонк роди близнаци на 48 години: „Не беше лесно, но вреди“

Еспресо
Оскаровката Хилари Свонк објави дека родила близнаци на 48 години, истакнувајќи дека тешкото патување „вредило“. Hilary Swank Gives Birth, Welcomes Twins With Husband Philip Schneider...
СветСлајдерСцена

(Видео) Џенифер Лопез го прослави 15-тиот роденден на близнаците: Убави моменти со новиот очув Бен Афлек

М.П
Џенифер Лопез го прослави 15-тиот роденден на своите близнаци и радосната вест ја сподели со своите фанови на Инстаграм во вторникот. Видеото е исполнето со...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСветСлајдерСцена

(Фото) Овие близнаци не се одвојуваат никаде од Роналдо: Еве колку заработуваат елегантните браќа за да му го чуваат грбот на фудбалерот

Еспресо
Откако Кристијано Роналдо се префрли во Ал Наср, светската јавност не престанува да зборува за овој трансфер. Славниот Португалец неодамна беше претставен како ново засилување,...
АстроСлајдерХороскоп

Можен БАНКРОТ и празни џебови за овие четири хороскопски знаци на крајот на ноември: Измами, грабежи, пропаднати инвестиции!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот чии претставници може да се соочат со сериозни парични проблеми помеѓу 23 ноември и 30 ноември. РАК И БЛИЗНАЦИ...
СценаХороскоп

Хороскопски знаци на кои не можете да им се доверите, ниту пак да им верувате

Еспресо
Постојат луѓе кои едноставно не знаат да чуваат тајни. Тие се сметаат за „нестабилни“, бидејќи едноставно не можете секогаш да им верувате. Погледнете за кои...
СветСлајдерСцена

„Градинка“ од девет деца? Илон Маск тајно има близнаци со шефицата на една од неговите компании

Еспресо
Минатата година, Илон Маск тајно станал татко на близнаци со шефицата на една од неговите компании, а биле поднесени судски документи за да се додаде...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 22 јуни: Водолиите амбициозни, Рибите во грч, а Близнаците чувствителни

М. Р.
Овен Ако се грижите да најдете излез од некои комплицирани ситуации, искористете го личното искуство. Важно е правилно да се дистанцирате од личност која ви...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 28 мај: Раковите со нереални очекувања, Девиците дејствуваат инстинкт, а Лавовите постапуваат мудро

М.Р.
Овен Вложувате многу труд, но на крајот не оставате позитивен впечаток кај одредени соработници. Побарајте добар совет или нечие посредување во врска со бизнисот што...