39.8 C
Скопје
14:02 - 18 јули, 2024

Ознака : зодијак

АстроСлајдерХороскоп

Најголемите прељубници во Зодијакот: Ги изневеруваат своите партнери дури и кога се вљубени

Еспресо
Додека мажите родени во знак на рак се исто толку верни како кучињата, припадниците на некои други хороскопски знаци имаат тенденција да ги изневеруваат своите...
Ви ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Најголемите заводнички во Зодијакот

Еспресо
Откријте дали и вие сте една од најопасните заводнички во Зодијакот… Овен Овните се спортски градени, делуваат силно и имаат изразени црти на лицето. Многу често...
АстроСлајдерХороскоп

Индиски хороскоп: Oткриjте каква е вашата вистинска природа

Еспресо
Симха е храбар и силен. Припадниците на овој знак често се романтични и креативни. Сакаат забава и чести собири со пријателите. Вриша е лојална во...
СлајдерХороскоп

Астро прогноза за сабота, 24 септември

Еспресо
Овен Премногу се потпирате на некој што воопшто не може да ве следи. Го преценивте соработникот, а тоа може скапо да ве чини. Пречувствителни сте...
АстроХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 20 јуни: Овните очекуваат важни вести, Близнаците во нови љубовни авантури, а Рибите ги очекува тежок ден

Еспресо
Овен На работа чекате некои многу важни вести. Можно е наскоро да имате чувство на големо олеснување на деловно поле. Иако не сте подготвени за...
АстроМала астро школаХороскоп

Што ни подготвија ѕвездите за 30 мај: Биковите во љубовни дилеми, Близнаците ќе уживаат во романтична средба, а Лавовите ќе се соочат со неуспех

Еспресо
Овен Имате можност да ги тестирате вашите интелектуални или практични способности. Направете сè што е во ваша моќ за да оставите добар впечаток. Јасно ви...
Хороскоп

Ова се безнадежните романтичари во Зодијакот!

Еспресо
Некои луѓе, дури и кога ќе се заљубат, го одржуваат здравиот разум. Сепак, тие не се припадници на овие хороскопски знаци. Тие се заљубуваат без...
АстроСлајдерХороскоп

Најголеми лажговци меѓу хороскопските знаци: ЕВЕ КОЈ КАКО И ЗОШТО ЌЕ ВЕ ИЗЛАЖЕ!

Еспресо
Без разлика дали лажењето било неопходно, или емоционален механизми за справување со ситуацијата, некои хороскопски знаци можат да ве излажат подобро од другите. Проверете кои...
АстроМала астро школаСлајдер

Најљубезните ЗНАЦИ во ЗОДИЈАКОТ: Астролозите издвојуваат само 4, но дали сте меѓу нив?

М.Р.
Според астролозите, ѕвездите се заслужни за карактеристиките на зодијачките знаци, а некои знаци едноставно се природно исклучително љубезни. Љубезноста е ретко убава особина и и...
АстроМала астро школаСлајдерХороскоп

ШТО НИ ПОДГОТВИЈА ЅВЕЗДИТЕ ЗА 29 ЈАНУАРИ: Близнаците подготвени за ново познанство, Вагите и Овните пред финансики проблеми, а Рибите да поработат на бракот или врската

М.Р.
Овен Што се однесува до деловниот и финансискиот аспект, мора да внимавате на буџетот бидејќи ќе бидете изложени на финансиски притисок. Во љубовта, вториот дел...