Ознака : љубовен хороскоп

Сцена Хороскоп

САКААТ ЧИСТИ ОДНОСИ: Овие хороскопски знаци први го поставуваат прашањето „На што сме?“

Igor
Секоја врска доаѓа до момент кога треба да се постави „тоа“ прашање, кое ќе одреди како понатаму ќе се развива тој однос. Во денешно време...
Сцена Хороскоп

Кога ОВОЈ АСТРО-ПАР ќе се спои, летаат искри и врие од хемија

Igor
Се работи за Лав и Вага. Кога еден Лав и една Вага ќе се сретнат, меѓу нив веднаш започнува хемија која е поизразена отколку кај...
Сцена Хороскоп

Како вистинската љубов го менува секој хороскопски знак?

Igor
Секој човек различно ја доживува љубовта. Некогаш новата врска не го менува многу, но некогаш прави и драстични промени. Некои од хороскопските знаци идеализираат и...
Сцена Хороскоп

Ќе доживеат СУДБИНСКА ЉУБОВ: Крајот на мај им носи среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Igor
Заедно со крајот на мај, доаѓа и крајот на пролетта. Според астролозите, токму овој период е поволен за три хороскопски знаци во однос на љубовната...
Сцена Хороскоп

Видео хороскоп за 16.05.2019, четврток

Igor
Девиците со подобрување на финансиите, Овните ќе имаат проблем со здравјето. Што вели ХОРОСКОПОТ за денес?...
Сцена Хороскоп

Болни раскинувања, но и среќни епилози – ЉУБОВЕН ХОРОСКОП ЗА МАЈ

Igor
ОВЕН Овните ќе доживеат значајни промени на полето на љубовта во текот на мај. Односите со саканата личност се совршени, а несогласувањата ќе поминвуаат за...
Сцена Хороскоп

Три хороскопски знаци кои знаат да го скршат мразот во љубовниот однос

Igor
Кога одреден меѓусебен однос е на „статус кво“ и е потребно да се разговара за да се разреши ситуацијата. Но, сите кои биле во таква...