Tag : стрелец

Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Кои хороскопски знаци уживаат во самоизолација?

Еспресо
Повеќето луѓе тешко ја поднесуваат самоизолацијата, која моментално ја доживуваме сите поради коронавирусот, меѓутоа има и такви за кои ова не претставува голем проблем. Во...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскоп за 22 март – Прочитајте каков ќе ви биде денешниот ден…

Еспресо
Овен Имате налет на позитивна енергија и ќе бидете многу пријатно изненадени кога до вас ќе пристигнат нови вести на деловниот план. Ако ви се...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Светски патници со космополитски дух: Психолошки профил на хороскопските знаци – СТРЕЛЕЦ

Еспресо
Тоа е огнен знак кој симболизира далечина, патувања, космополитски дух, високи морални начела. Неговите припадници се енергични, отворени, не се држат до конвенција и не...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за петок, 13 март: Овните имаат проблеми со финансиите, рибите ќе стапат во нова врска

Еспресо
ОВЕН Загрижени сте за своите финансии и ве мачат црни мисли. Пред вас е неповолен период за работа. Време е да донесете одлука по прашањето заедничка...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 12 март, четврток: Прочитајте што ве очекува во текот на денешниот ден!

Еспресо
ОВЕН Може да очекувате дека ќе имате некои компликации кои ќе успеете да ги решите само со помош на соработник. Меѓу вас и саканата личност...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 2 март: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Еспресо
ОВЕН Ве чека генерално стабилна ситуација на ова поле. Знаете добро на што сте. Емотивно сте незадоволни во овој период, и не ви е лесно...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Хороскопски знаци кои вешто ги кријат своите емоции

Еспресо
Постојат луѓе кои едноставно не можат да се преправаат и многу лесно покажуваат знаци на емотивност.  Но, од друга страна има и такви кои никогаш...
Астро Ви Препорачуваме Хороскоп

Дневен хороскоп за 14. 02. 2020 – Девиците чувствуваат страв од започнување на нова врска

Еспресо
ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на работа. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена...
Астро Хороскоп

Со нив е богами тешко: Три хороскопски знаци кои е тешко да се засакаат!

Васко Спасоски
Претставниците на овие три хороскопски знаци ќе ви се допаднат на прв поглед, но поради комплицираниот и тежок карактер ќе наидете на тешкотии да ги...
Астро Хороскоп

3-те хороскопски знаци кои ќе имаат најдобар почеток на новата 2020 година

Еспресо
За овие хороскопски знаци, новата година ќе донесе многу позитивна енергија и интересни промени. Тие конечно ќе ги постигнат сите нешта за кои едноставно не...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian