18.8 C
Скопје
15:01 - 20 април, 2024

Ознака : знаци

АстроСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци горко ќе плачат овој викенд

Еспресо
Астролозите дадоа кратка прогноза за викендот за сите знаци на Зодијакот. За три хороскопски знаци 18-ти и 19-ти февруари ќе бидат тешки денови, може да...
АстроСлајдерХороскоп

Се отвоваат врати за слава и пари: Овие три хороскопски знаци ќе бидат најуспешни во 2023

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот кои ќе имаат огромен успех во 2023 година. Ги очекува пробив буквално на сите фронтови, а еве кои се...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе се „бањаат“ и во пари и во љубов: Три хороскопски знаци ќе бидат на седмо небо од среќа во 2023 година

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, на кои 2023 година ќе донесе неверојатна среќа и успех во сите работи. Ќе се „бањаат“ и во пари...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе им се исполни најголемата желба: Само за три хороскопски знаци зимата ќе биде бајка

Еспресо
Астролозите именуваа три астролошки знаци за кои зимата 2022-2023 година ќе биде неверојатно поволен период за остварување на сите нивни желби. Некој ќе има неверојатна...
АстроСлајдерХороскоп

Катастрофален почеток на годината: Три хороскопски знаци длабоко ќе се разочараат во јануари

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе имаат „црна низа денови“ во јануари. Судбината им подготвила низа тестови низ кои ќе треба да поминат....
АстроСлајдерХороскоп

Што помислат ќе се оствари: Три хороскопски знаци ќе имаат чудесна среќа во следните неколку дена

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои ќе имаат среќа во блиска иднина. Езотеричните експерти тврдат дека во нивните животи ќе започне „бела низа“ денови....
АстроСлајдерХороскоп

Промени и судбоносни средби: Три хороскопски знаци се среќници на неделата!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе добијат шанса да ја запознаат својата сродна душа и да ги привлечат посакуваните промени во животот...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе им „изгоре ќесето“: Младата Месечина на 23 декември ќе ги остави овие хороскопски знаци со празен паричник!

Еспресо
Астролозите предупредија за влијанието на младата Месечина на 23 декември врз знаците на Зодијакот. Како што знаете, младата Месечина е почеток, раст, обновување, но и...
АстроСлајдерХороскоп

Промена на подобро: Два хороскопски знаци ќе скокаат од среќа следната недела!

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците на Зодијакот, чии претставници ќе бидат придружени со среќа следната недела – во периодот од 12 до 18 декември. Станува збор...
АстроСлајдерХороскоп

Душа како планина: Ова се трите најдобри хороскопски знаци, меки како памук!

Еспресо
Астролозите ги наведоа знаците на Зодијакот, чии претставници поседуваат добрина, отвореност и ги привлекуваат другите кон себе. Со нив сè е добро и мирно. Близнаци...