24.8 C
Скопје
15:54 - 28 мај, 2024

Три хороскопски знаци горко ќе плачат овој викенд

Астролозите дадоа кратка прогноза за викендот за сите знаци на Зодијакот.

За три хороскопски знаци 18-ти и 19-ти февруари ќе бидат тешки денови, може да паднат солзи, а секако ќе има лошо  расположение.

Што ќе им се случува? Еве што велат ѕвездите.

Вага

Претставниците на овој хороскопски знак иако работат напорно ќе доживеат голема местенка и силен удар од своите колеги кои ќе се обидат да нанесат удар на нивниот углед, професионалната активност и финансиите.

Вагите ќе бидат многу депресивни поради тоа, па затоа, загрижени за својата иднина, ќе се обидат да ја поправат ситуацијата, ронејќи и со солзи. Се разбира, ова не е најефективното решение, но можете да ослободите преку солзи малку од својот гнев.

Шкорпија

Скорпиите деновиве ќе бидат потопени во решавање на проблемите со личниот живот. 18 и 19 февруари ќе бидат полни со настани во оваа област: ќе се откријат некои нови детали за партнерот или за личност кон која Скорпиите чувствуваат љубов, ќе има сериозни разговори, радикални одлуки и зборови кажани во револт. Ваквото импулсивно однесување веројатно ќе ги доведе Скорпиите до горчливи солзи.

Јарец

Солзите на Јарецот ќе бидат поврзани со фактот дека претставниците на овој хороскопски знак се изгубиле во животот. Тие се чувствуваат како да не се на своето место, да не го живеат својот живот. Ова најмногу ќе ги погоди Јарците родени во последната недела на знакот. Освен тоа, ќе има и проблем со парите, што многу ги загрижува Јарците и не им дозволува да спијат мирно.

Слични објави

Лидија Вукиќевиќ ја откри тајната на својот младешки изглед: „Црна паста за заби, колаген, здрава исхрана…“

еспресо

(Видео) Исплива снимка од средбата на Северина и Јелена Карлеуша: ЈК ја изигнорирала, ова никогаш нема да ѝ го прости!

Еспресо

„Нова тура, нова авантура“: Никола Роквиќ откри што прави по враќањето од Егина

Еспресо

(Фото) Дарко Лазиќ чека трето дете! Се појави фотографија, пејачот го гали трудничкиот стомак на сопругата

Еспресо

(Фото) Принцезата Шарлин од Монако конечно насмеана, Алберт ѝ плаќа: Ги покажа децата

еспресо

Лепа Лукиќ напиша тестамент: Еве кому го остава богатството, но под еден услов

еспресо
Се вчитува....