21.8 C
Скопје
17:56 - 30 мај, 2024

Ознака : солзи

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп има зошто да плаче, а треба да ѝ каже „фала“ на Амбер Херд: Седумминутните овации во Кан не се само за филмот

Еспресо
Џони Деп повторно е во центарот на вниманието. Иако, овој пат тоа нема никаква врска со никаков скандал или развод. Напротив, актерот се врати во...
АстроСлајдерХороскоп

Нервите ќе бидат на работ: Крајот на неделата ќе натера три хороскопски знаци да заплачат

Еспресо
Астролозите составија хороскоп за сите знаци на Зодијакот за оваа недела и именуваа тројца претенденти за титулата главни губитници. Се ќе им падне од раце....
АстроСлајдерХороскоп

Нешто непријатно се случува: Два хороскопски знаци ќе плачат овој викенд

Еспресо
Астролозите составија хороскоп за сите знаци на Зодијакот за викендот, 1 и 2 април. Ѕвездите велат дека, генерално, овие денови се поволни за одмор, домашни...
АстроСлајдерХороскоп

Солзи и разочарување за викенд: Четири хороскопски знаци ќе бидат преплавени со тажни емоции

Еспресо
Астролозите составија хороскоп за сите знаци на Зодијакот за викендот – 25 и 26 март. Според прогнозата, четири хороскопски знаци горко ќе плачат. Рак Раковите...
СветСлајдерСцена

(Видео) Тејлор Свифт се расплака на нејзиниот концерт: Еве што ѝ предизвика солзи

Еспресо
Американската пејачка се расплака на својот концерт во Аризона, изведувајќи песна која е посветена на покојната нејзина баба Марџори Финлеј. Пред да почне со изведба на...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе пролеат солзи: Три хороскопски знаци ќе имаат тешка недела

Еспресо
Астролозите ги именуваа знаците од Зодијакот кои ќе се соочат со тешка недела – од 20 до 26 март. Станува збор за три хороскопски знаци....
СветСлајдерСцена

Заборавените солзи на Џенифер Анистон: „Изгледаше како некој да ја прободе во срце“ на прашањето за деца и Бред Пит

Еспресо
Џенифер Анистон едвај имаше сила да одговори на прашањата за нејзиниот поранешен сопруг Бред Пит во интервју за „Vanity Fair“ кое денес е речиси заборавено....
СветСлајдерСцена

(Фото) Шакира плаче на улица во Њујорк: Фотографиите ги загрижија фановите на пејачката

М.П
Изминативе неколку дена Шакира беше во Њујорк, каде што учествуваше во „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon“, а потоа уживаше во неколку слободни денови. Познатата...
АстроСлајдерХороскоп

Сами си прават проблеми: Два хороскопски знаци ќе плачат оваа недела

Еспресо
Астролозите именуваа два хороскопски знаци кои ќе страдаат од акумулираните проблеми оваа недела. Можеби ви изгледа дека судбината ве тера да се борите за вашето...
АстроСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци горко ќе плачат овој викенд

Еспресо
Астролозите дадоа кратка прогноза за викендот за сите знаци на Зодијакот. За три хороскопски знаци 18-ти и 19-ти февруари ќе бидат тешки денови, може да...