14.8 C
Скопје
10:53 - 2 јуни, 2023

Нешто непријатно се случува: Два хороскопски знаци ќе плачат овој викенд

Астролозите составија хороскоп за сите знаци на Зодијакот за викендот, 1 и 2 април. Ѕвездите велат дека, генерално, овие денови се поволни за одмор, домашни работи, време со семејството, како и за соништа и правење планови за иднината. Сепак, има два знака на кои ќе им биде тешко на 1 и 2 април.

Тие може да се чувствуваат депресивно, да се грижат за нарушување на плановите или да подлегнат на емоционални промени.

Еве кој е во ризик.

Рак

Претставниците на овој хороскопски знак веќе подолго време се соочуваат со некои депресивни состојби, но до сега не биле „уништени“. Овој викенд ќе бидат ослободени од работа, што ќе им даде можност да останат сами со своите емоции и да „паѓаат“ надоле во расположението.

Размислувањето за индината е добро како и анализите, но само доколку се позитивни.

Од една страна длабоките мисли ќе доведат до сеќавања, жалење за изгубеното и на крајот до солзи. Доколку во вашата околина има Ракови, задолжително поддржете ги во ваков тежок период.

Јарец

Јарците ќе сакаат да плачат поради целосната неправда што ги прогонува. Да, плановите на претставниците на овој хороскопски знак можат да тргнат наопаку. На пример, тие може да избришат важна датотека што ја подготвувале за работа или студирање од нивниот компјутер, лаптоп или телефон. Исто така, може да задоцнат на некој превоз или по грешка да изгубат билет или нешто друго многу важно.

Солзите на Јарците ќе бидат еден вид „последна капка“, но веднаш по овој наплив ќе стане многу полесно.

Најсреќни: За три хороскопски знаци ќе заѕвонат свадбени ѕвона пред крајот на пролетта

 

Слични објави

(Фото) Презгодната битолчанка со заслужена титула: Матеа Христовска е Мис најдобро тело на World Next Top Model 2023

Еспресо

(Фото) Јорданскиот принц Хусеин се ожени со убава архитектка од Саудиска Арабија: Гламурна свадба со 1.700 вип гости

Еспресо

Астро прогноза за петок, 2 јуни

Еспресо

(Видео) Излезе новиот трејлер за продолжението на „Сексот и градот“: Кери му пишува на својот долгогодишен љубовник, Саманта се појавува само во една сцена, Миранда има проблеми во врската, а Шарлот добива нова работа

Еспресо

(Видео) Шакира испрати мистериозна порака за романса со бившиот на Селена Гомез: „Херој, извонреден, прекрасен…“

Еспресо

Среќлии во јуни: Два хороскопски знаци ќе си го подобрат животот и ќе уживаат во промените

Еспресо
Се вчитува....