8.8 C
Скопје
08:28 - 27 февруари, 2024

Ознака : тејлор свифт

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во австралискиот апартман на Тејлор Свифт: Има илјада квадратни метри, чини 16 илјади долари за ноќевање

Еспресо
По краткиот престој во Лас Вегас за да го гледа своето момче како игра на Супербоул, Тејлор Свифт се враќа на своите патувања – на...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

По бакнежот со Тејлор Свифт, Келче морал да се пресели од домот: Брат му ги открива деталите

Еспресо
Во центарот на вниманието силно светат Тревис Келче и Тејлор Свифт откако нивната романса стана јавна. Сепак, со славата има цена – губење на приватноста....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Оваа убавица е најдобра пријателка на Тејлор Свифт, а никој не ја знае: Која е мистериозната русокоса девојка „уловена“ на Супербол

Еспресо
Тејлор Свифт и нејзината придружба го монополизираше центарот на вниманието пред и по Супербоул. Некои лица кои беа во друштво на популарната пејачка се попознати...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Неверојатен облог, обложувалниците „горат“: Дали Тревис Келче ќе ја запроси Тејлор Свифт?

Еспресо
Необичните понуди во обложувалниците, за време на големи спортски настани, не се ништо ново, но многу фирми за спортско обложување одлучија малку да се занимаваат...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Тејлор Свифт постави нов рекорд на Греми со наградата Албум на годината: Најави и нов албум!

Еспресо
Тејлор Свифт го освои албумот на годината на Греми наградите за „Midnights“, соборувајќи го рекордот за најмногу победи во категоријата. Имено, ова е нејзино четврто...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

„Тајм“ ја прогласи Тејлор Свифт за личност на годината: Моќна како Присли и Џексон

Еспресо
Според традицијата која датира од 1927 година, личноста на годината на Time ја претставува личноста, групата или концептот што најмногу влијаел на насловите, било позитивно...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Тејлор Свифт открива сурова вистина: „Ким Кардашијан ме уништи психички! Поради неа не излегов од дома цела година“

Еспресо
Свифт признава дека цела година не излегувала од дома поради Кардашијан. Ова е година на Тејлор Свифт која со турнејата „Eras“ ги собори сите рекорди,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Поранешното момче на Тејлор Свифт се ожени: Тајна венчавка со убавица

Еспресо
Пејачот Том Одел (32) тајно се ожени со моделката Џорџи Сомервил (22). На венчавката присуствувале само најблиските членови на семејствата на младоженците. Инаку, Томас претходно...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Се огласи таткото на девојката која почина на концертот на Тејлор Свифт: „Замина од дома да си го оствари сонот и умре“ 

Еспресо
Таткото на убавата млада девојка е неутешен! Се огласи таткото на Ана Беневидес, која почина минатиот петок во Бразил пред концертот на пејачката Тејлор Свифт....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Почина уште еден обожавател на Тејлор Свифт: Момче избодено до смрт на плажата Копакабана

Еспресо
Уште еден обожавател на американската пејачка Тејлор Свифт почина во Рио де Жанеиро, Бразил. Момчето по име Габриел Миљоме Сантос бил избоден до смрт на...