5.8 C
Скопје
21:47 - 6 декември, 2023

Ознака : џони деп

СветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп не изгледа најдобро, се движи со бастун: Се враќа на концертите

Еспресо
60-годишниот американски пејач и актер Џони Деп е виден со бастун. Ѕвездата пристигна во Бостон на настап со својот бенд The ​​Hollywood Vampires, кој првично...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) „Деп против Херд“: Нетфликс објави трејлер за филмот за скандалозното судење

Еспресо
На својот Јутјуб канал, Нетфликс објави трејлер за филмот за скандалозниот развод и правните „пресметки“ меѓу актерот Џони Деп и неговата поранешна сопруга Амбер Херд....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп со сериозна повреда на ногата: Се движи со бастун и медицинска чизма

Еспресо
Веќе неколку дена, Џони Деп е забележан како носи медицинска чизма, а исто така бил забележан како се служи со бастун. Дејли Мејл објави неколку...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Амбер Херд му исплати на Џони Деп 1 милион долари: Еве на што глумецот ги потроши

Еспресо
По цела година од судската пресуда, Амбер Херд одлучи да ја плати отштета од 1 милион долари по загубата на судењето против Џони Деп. Поранешните...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Познат стоматолог објаснува што се случува со забите на Џони Деп: „Повеќекратен кариес, силна абразија, забна глеѓ…“, еве поради што се такви

Еспресо
Познатиот стоматолог, основачка и главна заболекарка на клиниката Смајл студио, Луиз Автандилјан, објасни што не е во ред со забите на актерот Џони Деп. Johnny...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп има зошто да плаче, а треба да ѝ каже „фала“ на Амбер Херд: Седумминутните овации во Кан не се само за филмот

Еспресо
Џони Деп повторно е во центарот на вниманието. Иако, овој пат тоа нема никаква врска со никаков скандал или развод. Напротив, актерот се врати во...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Џони Деп доби седум минути овации во Кан, неговата режисерка нападната: „Таа е против жените!“

Еспресо
Враќањето на Џони Деп во глумата на голема врата со филмот „Jeanne du Barry“ дојде благодарение на режисерката Мајвен Ле Беско, која е поранешна сопруга...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Џони Деп е лезбијка: Лили-Роуз јавно се бакнува со партнерката раперка и се гордее на нивната врска

Еспресо
Најстарата ќерка на Џони Деп е видена како јавно се бакнува со раперката 070 Шејк, а подоцна на Инстаграм девојките ја потврдија нивната врска. Лили-Роуз...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп за новиот живот во романтичното англиско село: „Тука можам да бидам свој“

Еспресо
Џони Деп ја призна љубовта кон осамениот живот. Актерот даде интервју за списанието Сомерсет Лајф, а делови од интервјуто пренесе Дејли Мејл. Ѕвездата на „Пиратите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Џони Деп ги изненади вработените во продавница за антиквитети: Дојде ненајавен и си купи есктравагантни предмети за домот во Лондон

Еспресо
Наградуваниот холивудски актер, режисер и филмски продуцент, Џони Деп, најпознат по улогите во филмовите на режисерот Тим ​​Бартон со кој секогаш соработувал од 1980-тите, отишол...