Ознака : русинка

Здрави навики

Благодарение на неверојатниот изглед Наташа Ли стана една од најпознатите Русинки на светот! (ФОТО)

Еспресо
Наташаша Ли е родена во 1999 година во Русија, а уште од раната младост почнала да се занимава со моделирање, односно сфатила дека тоа е...
Ви Препорачуваме Свет Сцена

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Еспресо
Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа… Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет...
Лајфстајл Сцена

Пробајте да бидете сконцентрирани: Русинката со најголеми облини трча и … (ВИДЕО)

Igor
Дефинтивно Русинката Анастасија Квитко ги има најголемите облини во својата земја – мајка Русија. Нејзиниот профил на Инстаграм изобилува со фотографи и видеа на кои...
Лајфстајл Сцена

Луѓето прашуваат дали е реална: Анастасија е најубавата Русинка во светот? (ФОТО)

Igor
Русинките важат за едни од најубавите девојки на светот и по се изгледа има многу вистина во тоа. Ако некој од вас не се согласува...
Лајфстајл Сцена

Џони Деп планира да се венча со девојката со која се бакнуваше во Белград

Igor
Џони Деп неодамна престојуваше во соседството поради снимање филм. Тој беше фотографиран како се бакнува со девојка, која најпрво никој не можеше да ја идентификува....