Пробајте да бидете сконцентрирани: Русинката со најголеми облини трча и … (ВИДЕО)

Дефинтивно Русинката Анастасија Квитко ги има најголемите облини во својата земја – мајка Русија.

Нејзиниот профил на Инстаграм изобилува со фотографи и видеа на кои секаде во преден план се атрибутите со кои располага.

Таа вчера објави видео на кое може да се види како ја одржува својата форма…

Веруваме дека видеото ќе го изгледате повеќе пати. Зошто?

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Beautiful day here in Miami ☀️ with @bangenergy follow @BangEnergy.CEO #BangEnergy #EnergyDrink

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

Слични објави

Велат дека досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Igor

КОЛИНДА ОБЛЕЧЕ ТЕСЕН КОЖЊАК, РЕГИОНОТ ВО ДЕЛИРИУМ: Погледнете како изгледаше хрватската претседателска! (ФОТО)

Igor

Познат српски пејач остана без покрив над глава: Сопругата го избркала зашто му ја дознала љубовницата (ФОТО)

Igor

Виола Спиро, УБАВАТА ЅВЕРКА од телевизиските екрани (ФОТО)

Igor

Мајка на три деца а изгледа толку добро – Погледнете ја Анабела во бикини (ФОТО)

Igor

Моли Фицџералд од „Капетан Америка“ ја уби мајка си!

Слободен Печат

Остави Коментар

8 + 1 =

Слични објави

Едита: Немам ништо против секс за една вечер, на секој може да му се случи! (ФОТО)

Васко Спасоски

Малечкиот Кеба ја упропасти Северина! Подигнала кредит од 70.000 евра! Ставила под хипотека уште еден стан (ФОТО)

Igor

Нови правила: Коронавирусот ја измени постапката за доделување на следните Оскари

Еспресо

Катастрофална грешка на фотографијата на Ким која нејзините деца нема да ја заборават! (ФОТО)

Igor

Родена е Маргарита Стефановиќ, а убиен е Марвин Геј и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата

Еспресо

Ќе заборавите на сите Бразилки и Русинки! Погледнете како тверка нашата Ана од Струмица (ВИДЕО)

Igor